Kongres City of Nail


28 listopada 2019

„News” dotyczący City of Nail Congres muszę zacząć od (w moim mniemaniu) najważniejszego! Otóż… znalazła się odważna 16tka, która wystartowała w pierwszych na świecie mistrzostwach wiedzy teoretycznej z zakresu stylizacji paznokci, zorganizowanych w ramach City of Nail Congress. ?

Skąd pomysł na taką konkurencję? Bo „zawodów w piłowaniu” jest już tyle, że rocznie, w zasięgu dwugodzinnego lotu, istnieje możliwość zostania mistrzem kilkaset razy. Powiem wręcz, że trzeba mieć wybitnego pecha, by jakiegoś trofeum do domu nie przywieźć. Ale dobrze, super! Sama wiele lat temu namawiałam Was do takiej formy rywalizacji. Ale teraz zależało mi na wprowadzeniu zupełnie nowej formuły, która… absolutnie zdała egzamin. ?

Jestem szalenie dumna z uczestników – zwłaszcza tych, którzy brali udział w ustnej konkurencji. Widziałam, że stres był gigantyczny. Aż miałam ochotę przerwać zadawanie pytań i ucałować w czółko. ?
Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie gratuluję wszystkim startującym, bo po teście pisemnym, różnice w wynikach były jednopunktowe! Nie czujcie się więc przegrani, bo zabrakło autentycznie niewiele. ?

Konkurencja ta nie mogłaby się jednak odbyć bez fantastycznego Jury, które bez wątpienia stanęło na wysokości zadania.
Ogromne podziękowania dla: Katarzyny Fitrzyk,
Oli Sowy-Falarz, Daniela Abratkiewicza i Jarka Kuźniara. Bez Was, ta impreza nie miałaby sensu.

Obowiązkowo – i z wielką przyjemnością – muszę też wspomnieć o sponsorach, którzy ufundowali nagrody dla laureatów: hurtownia medycyny estetycznej Estetik.pl, Afinia – Exklusive Kosmetikmöbel, Enbio Technology, Allepaznokcie.

Sam Kongres City of Nail, którego miałam przyjemność być współtwórcą to przede wszystkim dwa dni intensywnych wykładów i warsztatów. Gościliśmy wybitnych mówców z różnych dziedzin, które na pozór mają ze stylizacją paznokci niewiele wspólnego, a w rzeczywistości bardzo wiele. Mam nadzieję, że udało nam się przekonać o tym cudowną grupę Uczestniczek, które dla zdobywania nowej wiedzy gotowe były omijać przerwy na między wykładami.

Do zobaczenia na kolejnych takich wydarzeniach!

PP

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij