Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień”


5 stycznia 2021

Mamy do dyspozycji wiele portali o tematyce z zakresu branży beauty, lajfstajlowej, podróżniczej, zdrowotnej czy zawodowej… Jednak tylko jeden z nich, od lat dostarcza Polkom wiedzy i inspiracji z tych wszystkich dziedzin życia.

W jednym miejscu.

Na wysokim poziomie.

Z dostępem do grup tematycznych.

Tak, tak!

Dobrze kojarzysz!

Chodzi o WIZAŻ.PL wspólnie z którym przygotowaliśmy konkurs „Zaprojektuj swój najlepszy dzień” ?

Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień”

 

Jak powtarzał Mahatma Gandi „Żyj tak, jakby jutra miało nie być”.  Brzmi mało pozytywnie….

Przeciwnie – uruchamia wyobraźnię!

Opowiedz nam jak powinien wyglądać Twój jeden szczególny dzień. Wyjątkowy. Wyobraź sobie, że możesz zrobić cokolwiek, co tylko sobie wymarzysz, o czym zawsze pragnęłaś, a coś stało na Twojej drodze np. czas, obowiązki, brak pewności siebie.

Daj się ponieść fantazji

Wystarczy wejść na stronę konkursową na www.wizaż.pl (https://wizaz.pl/styl-zycia/zaprojektuj-swoj-najlepszy-dzien-i-wygraj-planer-pauliny-pastuszak-381089-r1/), wypełnić załączony formularz według wskazówek i opisać maksymalnie w 21 zdaniach jak zaplanowałabyś swój dzień, jakie marzenie chciałabyś spełnić, gdyby nie ograniczały Cię codzienne przyziemne problemy.

#jedynytakidzien

Aż 21 najciekawszych odpowiedzi otrzyma planer na 2021 rok „Dobry Plan – Beauty organizer” autorstwa Pauliny Pastuszak. Niech ten 2021 rok będzie naprawdę wyjątkowy i uruchamia wyobraźnię!

Do wygrania wyjątkowy Beauty organizer i planer – z nim Twój każdy dzień będzie lepszy!

 

Powodzenia!

Link do konkursu: https://wizaz.pl/styl-zycia/zaprojektuj-swoj-najlepszy-dzien-i-wygraj-planer-pauliny-pastuszak-381089-r1/

Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień” Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień”

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij