Sklep
5.01.2021

Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień”

Mamy do dyspozycji wiele portali o tematyce z zakresu branży beauty, lajfstajlowej, podróżniczej, zdrowotnej czy zawodowej… Jednak tylko jeden z nich, od lat dostarcza Polkom wiedzy i inspiracji z tych wszystkich dziedzin życia.

W jednym miejscu.

Na wysokim poziomie.

Z dostępem do grup tematycznych.

Tak, tak!

Dobrze kojarzysz!

Chodzi o WIZAŻ.PL wspólnie z którym przygotowaliśmy konkurs „Zaprojektuj swój najlepszy dzień” ?

Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień”

 

Jak powtarzał Mahatma Gandi „Żyj tak, jakby jutra miało nie być”.  Brzmi mało pozytywnie….

Przeciwnie – uruchamia wyobraźnię!

Opowiedz nam jak powinien wyglądać Twój jeden szczególny dzień. Wyjątkowy. Wyobraź sobie, że możesz zrobić cokolwiek, co tylko sobie wymarzysz, o czym zawsze pragnęłaś, a coś stało na Twojej drodze np. czas, obowiązki, brak pewności siebie.

Daj się ponieść fantazji

Wystarczy wejść na stronę konkursową na www.wizaż.pl (https://wizaz.pl/styl-zycia/zaprojektuj-swoj-najlepszy-dzien-i-wygraj-planer-pauliny-pastuszak-381089-r1/), wypełnić załączony formularz według wskazówek i opisać maksymalnie w 21 zdaniach jak zaplanowałabyś swój dzień, jakie marzenie chciałabyś spełnić, gdyby nie ograniczały Cię codzienne przyziemne problemy.

#jedynytakidzien

Aż 21 najciekawszych odpowiedzi otrzyma planer na 2021 rok „Dobry Plan – Beauty organizer” autorstwa Pauliny Pastuszak. Niech ten 2021 rok będzie naprawdę wyjątkowy i uruchamia wyobraźnię!

Do wygrania wyjątkowy Beauty organizer i planer – z nim Twój każdy dzień będzie lepszy!

 

Powodzenia!

Link do konkursu: https://wizaz.pl/styl-zycia/zaprojektuj-swoj-najlepszy-dzien-i-wygraj-planer-pauliny-pastuszak-381089-r1/

Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień” Konkurs Paulina Pastuszak & Wizaż „Zaprojektuj swój najlepszy dzień”

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.