Sklep
7.11.2023

Kup teraz, zapłać za 30 dni!

Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem‼️
W związku z tym, że Akademia Online od 3.5 roku śmiga bez zarzutu (ODPUKAĆ😁) możemy pogmerać troszkę w jej bebechach i wprowadzić zmiany o które prosicie!
A co mam tutaj na myśli?

Na początek długo wyczekiwane PayPo!
Brzmi prawie jak „hej ho, hej ho, do pracy by się szło”!
🤦🏽‍♀️😜🤦🏽‍♀️

A jak wykorzystać to ustrojstwo? To proste!
Kupujesz kurs online teraz… a płacisz za niego w formie odroczonej! Nawet za 30 dni!!! Technicznie, w AO, to banał:

1️⃣ jeśli jesteś nowym użytkownikiem, przy rejestracji konta uzupełnij dane – imię, nazwisko, kod pocztowy, adres, miasto. Śmiało. Nie ma się czego obawiać! 😁
2️⃣ jeśli jesteś starym użytkownikiem (Ok – o dłuższym stażu 😁), to po zalogowaniu się i po przejściu przez panel użytkownika wejdź w „profil” i uzupełnij te same dane o których pisałam wyżej.
3️⃣ i teraz wystarczy już tylko wybrać metodę płatności PayPo i cieszyć się dostępem do 72 szkoleń online! 🩷

I druga nowinka, która może ułatwić Wam życie to umożliwienie płatności kartą. I tutaj nie dzieje się nic spektakularnego: wypełniasz dane, potwierdzasz i heja! 😜

Zapraszamy do zakupów!

Kup teraz, zapłać za 30 dni!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.