Sklep
15.12.2016

KURS INSTRUKTORSKI

Gdy ponad półtora roku temu postanowiłam stworzyć Team Instruktorski z prawdziwego zdarzenia kompletnie nie wiedziałam czy moja idea „wypali”.
Jak wiecie niemiecki brand Nail Artists oferuje produkty dla wymagających.
Nie jesteśmy marką bazującą na sprzedaży tysięcy hybryd dla domowych „stylistek” więc nasza firma nie ma reklamy rozdętej do granic możliwości.
Mimo to regularnie wystawiamy się na kilku imprezach targowych w roku; promujemy się w prasie branżowej i prężnie działamy w sferze wirtualnej.
Chcąc więc przygotować zespół edukatorów musiałam ich przeszkolić w 100% według mojej wizji. Właścicielka marki – Cornelia Wolfrum – dała mi na szczęście całkowitą swobodę działania dlatego zarówno kwestie szkoleniowe, jak i dystrybucyjne zależały od samego początku tylko ode mnie.
Było to nie lada wyzwanie ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że misja zakończyła się sukcesem!
Oczywiście nie było łatwo, szybko i przyjemnie!  Nie wszyscy przebrnęli przez cykl szkoleń; nie wszyscy zdali od razu egzamin instruktorski. Ale grupa szkoleniowców, która rzeczywiście CHCIAŁA postawić na edukację kursantek radzi sobie teraz fantastycznie. Dziewczyny prowadzą szkolenia, organizują warsztaty, znakomicie odnajdują się w pracy na targach.. mogę powiedzieć, że jestem z nich naprawdę DUMNA!

Nie jest nas jednak bardzo dużo. Jest jeszcze wiele miast w których nie mamy przedstawicielstwa.. a klientki dopytują o naszą obecność w nowych lokalizacjach! Dlatego czas najwyższy ogłosić nowy nabór na stanowisko Instruktora Nail Artists Polska!
Jestem teraz bogatsza o nowe doświadczenia, wiem co należy poprawić i jakich błędów unikać więc kurs przygotowawczy będzie jeszcze lepszy!
Przygotujcie się na bardzo dużą ilość teorii oraz ogrom zajęć i zadań praktyczno – technicznych. Wiele godzin spędzimy nad Nail Artem. Nie obejdzie się bez omówienia kwestii produktowych, dotyczących obsługi klienta i komunikacji biznesowej. Skupimy się też na podstawach grafiki i fotografii; popracujemy nad znajomością social mediów.
Jeśli liczycie na to, że odwiedzicie mnie w sobotę, a w niedzielę wyjedziecie z tytułem szkoleniowca to sorry. Nie ten adres. Mogę Wam podać namiary na firmy, które tak działają ale uważam, że to ZŁO w czystej postaci.
Zależy mi na tym by wyciągnąć z Was wszystko co NAJLEPSZE bo będziecie później reprezentować moją osobę. Dlatego dam z siebie wszystko abyście osiągnęli jak najwyższy poziom.

A kogo poszukuję?
Czy akurat TY się „nadasz”?
Jeśli naprawdę o tym marzysz to przypuszczam, że tak. Ale głowy nie dam 😉
Moim zdaniem szkoleniowiec powinien być osobą otwartą, dynamiczną, komunikatywną, cierpliwą, względnie elokwentną i bardzo pracowitą. Powinien posiadać duże doświadczenie praktyczne w zakresie wykładanego zagadnienia. Nie musi być jeszcze MASTEREM stylizacji, bo nad detalami popracujemy ale powinien reprezentować odpowiedni poziom. Ocenię go na podstawię portfolio 🙂

Planowałam w dwóch zdaniach poinformować o tym, że niedługo zacznę nabór ale nieco się rozpisałam. Wybaczcie. Więcej szczegółów podam niebawem.
Chyba, że ktoś już teraz jest pewien, że chciałby spróbować, proszę o maila zawierającego CV i portfolio – mój email paulapastuszak@icloud.com.

I tym razem możemy rozmawiać też ze Stylistami z krajów innych niż Polska.

KURS INSTRUKTORSKI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.