Sklep
22.02.2023

Masa odłamuje się od wolnego brzegu?!

Masa odłamuje się od wolnego brzeguMasa odłamuje się od wolnego brzegu?!
Przyczyn może być kilka!
Kto chce je poznać… czyta dalej! Masa odłamuje się od wolnego brzegu?!
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Użyto produktu zbyt sztywnego względem elastycznej naturalnej płytki paznokcia. Nie współpracował on z płytką i trzasnął w miejscu największych naprężeń – przy wyjściu z progu. Jak Małysz. Masa odłamuje się od wolnego brzegu?!
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Nałożono zbyt cienką warstwę produktu (często widzę w Fb grupach grubość tego obszaru na poziome 0.3-0.5mm. To za mało!)
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Kiepskiej jakości produkt z poprzedniej aplikacji stał się kruchy i łamliwy i przestał spełniać swoją rolę
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Zbyt niski apex też mógł przyczynić się do takiego stanu rzeczy
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Pozostawiona od spodu długa płytka paznokcia mogła zsunąć się w rulon odspajając od masy… i wtedy taka „dyndajaca” podwójna powierzchnia (jak kapeć z odklejoną podeszwą) była bardzo podatna na oderwanie
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?!Zbyt słabe przygotowanie płytki paznokcia także może przyczynić się do powstania takiej sytuacji (masa błędów na etapie matowienia, odtłuszczania lub aplikacji primera)
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Brak ładnie uformowanej krzywej C także sprawia, że płaski wolny brzeg będzie mniej odporny na urazy
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?! Brutalne obchodzenie się ze stylizacją przez Klientkę także nie może zostać wykluczone… Masa odłamuje się od wolnego brzegu?!
To taka szybka lista sporządzona gdzieś nas Atlantykiem.
Masa odłamuje się od wolnego brzegu?!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.