Mecenat Sztuki


13 czerwca 2022

Mecenat Sztuki. Wow. To brzmi dumnie!
❤️‍🔥

I rzeczywiście byłabym niesamowicie dumna z faktu, że mogę wesprzeć polski Teatr gdyby nie fakt, że zdaję sobie sprawę z czego wynika owa potrzeba wsparcia…
W naszym kraju na finansowanie Kultury przeznacza się śladowe ilości funduszy.
Śladowe.

Wiele instytucji balansuje na skraju bankructwa.
Nie wystawia premier.
Płaci Artystom psie pieniądze.
Totalny upadek i kompromitacja.
🥲

I gdyby nie moje finansowe wsparcie, także spektakl „Kantata na cztery skrzydła” nie miałby szans ujrzeć światła dziennego. A byłoby szkoda, bo to lekka i szalenie przyjemna sztuka, którą autentycznie warto zobaczyć!

Jeśli bywacie w okolicy Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie to z całego serca zachęcam Was do nabycia wejściówek! Jeśli wątpicie w moją bezstronność w ocenie tego wydarzenia – poczytajcie opinie krytyków i recenzje.
Bardzo pozytywne!
💋

Dlatego konkret!
„Kantata na cztery skrzydła” Roberta Buttera
Reżyseria: Ireneusz Pastuszak
Obsada: Kinga Piąty, Piotr Hudziak, Ireneusz Pastuszak
Scenografia, Kostiumy: Leona Iwańska
Opracowanie muzyczne: Piotr Hudziak
Najbliższy spektakl: 17.06.2022

Serdecznie zapraszam!
Ktoś da się skusić?
💞

Mecenat Sztuki
Mecenat Sztuki

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij