Nail Boss Maraton


28 października 2020

Miałam niedawno wielką przyjemność stać się częścią wydarzenia o wdzięcznej nazwie NailBoss Maraton, w ramach którego prowadziłam szkoleniowego lajwa.

Tym razem postawiłam na technikę i przedstawiłam Wam zagadnienie związane z trwałością wykonywanych stylizacji. Temat brzmiał:

➡️10 powodów powstawania liftingów w modelowaniu paznokci

✔️Zostały omówione podpowietrzenia boczne, centralne i czołowe.
✔️Opowiedziałam o tym z czego wynikają, jak im zapobiegać i w jaki sposób sobie z nimi poradzić.
Jak wiecie najlepiej zapamiętuję się obraz, dlatego podczas transmisji posłużyłam się  grafikami, ilustracjami i fotografiami.

Było pięknie! Kto oglądał?

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij