Sklep
31.08.2018

NAIL SHOW Paulina Pastuszak MALEDIWY 2018

Wydarzenie zorganizowano w budynku starego teatru – stąd pełen komfort dla widzów i obsługi technicznej, która liczyła aż 12 osób. Przyznam szczerze, że takiego nagłośnienia i obrazu jak żyleta nie widziałam jeszcze na żadnej branżowej imprezie. Pełen profesjonalizm ekipy która dbała o stronę techniczną wydarzenia: znakomita muzyka, profesjonalni fotografowie, świetne oświetlenie itp. Widzowie nie mogli narzekać; całość dopięta była na ostatni guzik.
Bardzo sympatyczne dziewczyny; na koniec dużo uśmiechu i wspólnych fotek.. a warto wspomnieć, że na widowni zasiadało sporo lokalnych celebrytek – zwyciężczyni tutejszego Idola, makijażystki, artystki itp.

Wielkie podziękowania dla Semilaca – a konkretniej Elizy i Macieja z działu exportu – za ekspresowe przygotowanie upominków dla wszystkich uczestniczek oraz nagród rzeczowych dla laureatek konkursu który ogłosiłam w czasie pokazu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.