NAIL SHOW Paulina Pastuszak MALEDIWY 2018


31 sierpnia 2018

Wydarzenie zorganizowano w budynku starego teatru – stąd pełen komfort dla widzów i obsługi technicznej, która liczyła aż 12 osób. Przyznam szczerze, że takiego nagłośnienia i obrazu jak żyleta nie widziałam jeszcze na żadnej branżowej imprezie. Pełen profesjonalizm ekipy która dbała o stronę techniczną wydarzenia: znakomita muzyka, profesjonalni fotografowie, świetne oświetlenie itp. Widzowie nie mogli narzekać; całość dopięta była na ostatni guzik.
Bardzo sympatyczne dziewczyny; na koniec dużo uśmiechu i wspólnych fotek.. a warto wspomnieć, że na widowni zasiadało sporo lokalnych celebrytek – zwyciężczyni tutejszego Idola, makijażystki, artystki itp.

Wielkie podziękowania dla Semilaca – a konkretniej Elizy i Macieja z działu exportu – za ekspresowe przygotowanie upominków dla wszystkich uczestniczek oraz nagród rzeczowych dla laureatek konkursu który ogłosiłam w czasie pokazu!

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij