NAIL SHOW Paulina Pastuszak MALEDIWY 2018


31 sierpnia 2018

Wydarzenie zorganizowano w budynku starego teatru – stąd pełen komfort dla widzów i obsługi technicznej, która liczyła aż 12 osób. Przyznam szczerze, że takiego nagłośnienia i obrazu jak żyleta nie widziałam jeszcze na żadnej branżowej imprezie. Pełen profesjonalizm ekipy która dbała o stronę techniczną wydarzenia: znakomita muzyka, profesjonalni fotografowie, świetne oświetlenie itp. Widzowie nie mogli narzekać; całość dopięta była na ostatni guzik.
Bardzo sympatyczne dziewczyny; na koniec dużo uśmiechu i wspólnych fotek.. a warto wspomnieć, że na widowni zasiadało sporo lokalnych celebrytek – zwyciężczyni tutejszego Idola, makijażystki, artystki itp.

Wielkie podziękowania dla Semilaca – a konkretniej Elizy i Macieja z działu exportu – za ekspresowe przygotowanie upominków dla wszystkich uczestniczek oraz nagród rzeczowych dla laureatek konkursu który ogłosiłam w czasie pokazu!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij