Sklep
8.04.2020

Nail Talk Show na YouTube

Wyznam prawdę! A co mi tam! Przed rozpoczęciem nagrań do Kosmetycznych Rewolucji w TVN Style, odwiedziłam kilku specjalistów, żeby z należytym profesjonalizmem podejść do projektu. I uniknąć blamażu! Tymczasem zaskoczył mnie fakt, że praca z kamerą okazała się być genialnym doświadczeniem. I dlatego postanowiłam ten romans kontynuować. A, że mówić o stylizacji paznokci mogę bez końca, wybór padł na.. Talk Show. Postanowiłam więc rozpocząć produkcję na własną rękę, a efektami dzielić się z Wami na platformie YouTube.

Premiera pierwszego odcinka odbyła się kilka tygodni temu, a jego oglądalność sięgnęła 10tys. ? FAJNIE! Kolejne odcinki pojawiały się na kanale co dwa tygodnie, ale z uwagi na #zostańwdomu przyspieszyliśmy tempo – i dlatego co tydzień pojawia się nowy wywiad.

A o czym rozmawiamy?
Poruszamy różnorodne tematy, także te, na pozór niezwiązane z branżą. Na mojej kanapie gościłam między innymi:
– Agentkę z Kosmetycznych Rewolucji
– dziennikarkę Malinę Błańską
– aktora, a prywatnie mojego tatę – Ireneusza Pastuszaka
– influencerkę @mama_na_siłowni (IG)
– prawnika, oświetleniowca, dermatologa, podologa ….

Tematyka w myśl zasady: do wyboru, do koloru! Ale zawsze orbitujemy wokół stylizacji paznokci.
Zapraszam serdecznie.

Bądź na bieżąco – subskrybuj mój kanał!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.