Nail Talk Show na YouTube


8 kwietnia 2020

Wyznam prawdę! A co mi tam! Przed rozpoczęciem nagrań do Kosmetycznych Rewolucji w TVN Style, odwiedziłam kilku specjalistów, żeby z należytym profesjonalizmem podejść do projektu. I uniknąć blamażu! Tymczasem zaskoczył mnie fakt, że praca z kamerą okazała się być genialnym doświadczeniem. I dlatego postanowiłam ten romans kontynuować. A, że mówić o stylizacji paznokci mogę bez końca, wybór padł na.. Talk Show. Postanowiłam więc rozpocząć produkcję na własną rękę, a efektami dzielić się z Wami na platformie YouTube.

Premiera pierwszego odcinka odbyła się kilka tygodni temu, a jego oglądalność sięgnęła 10tys. 😱 FAJNIE! Kolejne odcinki pojawiały się na kanale co dwa tygodnie, ale z uwagi na #zostańwdomu przyspieszyliśmy tempo – i dlatego co tydzień pojawia się nowy wywiad.

A o czym rozmawiamy?
Poruszamy różnorodne tematy, także te, na pozór niezwiązane z branżą. Na mojej kanapie gościłam między innymi:
– Agentkę z Kosmetycznych Rewolucji
– dziennikarkę Malinę Błańską
– aktora, a prywatnie mojego tatę – Ireneusza Pastuszaka
– influencerkę @mama_na_siłowni (IG)
– prawnika, oświetleniowca, dermatologa, podologa ….

Tematyka w myśl zasady: do wyboru, do koloru! Ale zawsze orbitujemy wokół stylizacji paznokci.
Zapraszam serdecznie.

Bądź na bieżąco – subskrybuj mój kanał!

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij