NailDirect #PP


28 czerwca 2020

Uwaga! Wydarzenie jakiego jeszcze nie było! ⁣
Warsztaty NAIL DIRECT transmitowane
NA ŻYWO na Facebooku! @PaulinaPastuszakOfficial

???⁣

NailDirect #PP
⁣⁣
?Kiedy? – 11.07.2020. Godzina 17:00⁣
?Dla kogo? – Dla 5 uczestniczek w Akademii w Katowicach i niezliczonej rzeszy pasjonatek na FB! ⁣
?W jakiej cenie? – Za darmo. Zobaczymy jak wyjdzie ten eksperyment. ? Można będzie oczywiście nabyć certyfikat uczestnictwa; w cenie 30zl, na platformie VOD (tak jak zawsze).
?Dlaczego? – Bo od kilku dni chodzi mi po głowie myśl, że nasze szkolenia na Insta to już za mało. Akademia Online to za mało. Kursy stacjonarne to za mało. Chcę wincyj. ?⁣
?W jaki sposób? – Z trzech kamer, profesjonalnie, z ekipą która nagrywała Akademię Online! ⁣
? Czas trwania ok. 2-3 godziny ⁣
? Na jaki temat? Szkielet: idealne kształty, linie boczne i krzywa c. Teoria i praktyka. ⁣

Więcej informacji: 887 609 060 | info@paulinapastuszak.pl

Zapraszam!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij