Niezależny kurs instruktorski


10 maja 2020

Czujesz potrzebę podniesienia kwalifikacji?
Marzy Ci się rozwój zawodowy? Lubisz wyzwania?
Niekoniecznie chcesz wiązać się z konkretną marką?
Kręcą Cię dalekie lub bliższe podróże?
A może po prostu chcesz urozmaicić swoje codzienne, branżowe obowiązki?
Mam dla Ciebie propozycję!

Zapraszam do uczestnictwa w NIEZALEŻNYM SZKOLENIU INSTRUKTORSKIM.

Jedynym w tym roku!

Niezależny kurs instruktorski

Czekam na zgłoszenia od Stylistów pracowitych, samodzielnych i kreatywnych, z udokumentowanym minimum dwuletnim doświadczeniem i wykształceniem branżowym.

 

Jak wygląda kurs?

Trzydniowe zjazdy instruktorskie będą odbywać się w ciągu najbliższych miesięcy trzykrotnie (to 9 dni szkoleń, a egzaminacyjny finał będzie miał miejsce dnia dziesiątego).

Skupimy się na podniesieniu kompetencji twardych (weźmiesz udział w klasycznych szkoleniach z zakresu stylizacji paznokci), ale także w praktyczny sposób przygotujemy Cię do rozwinięcia Twojego biznesu – czyli popracujemy nad kompetencjami miękkimi.

Ostatnie spotkanie (jeden dzień) będzie obejmowało egzamin – test teoretyczny oraz zaliczenie praktyczne, oceniane według standardowych kryteriów stosowanych na mistrzostwach stylizacji paznokci.

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom, sporą część zagadnień teoretycznych uda się przerobić wirtualnie, na odległość. Osoby uczestniczące w kursie, muszą przed jego przystąpieniem poznać sposoby pracy zawarte w mojej Akademii Online, w odcinkach dotyczących frezowania, piłowania, podkładania szablonów, fizyki i chemii produktu oraz anatomii aparatu paznokciowego. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu (i przeznaczymy go na kluczową PRAKTYKĘ) oraz pieniędzy na noclegach, dojazdach i pozadomowym wyżywieniu.

Zakres szkolenia:

 • kurs techniczny, metoda żelowa (8 kształtów paznokci: salon i awangarda)
 • kurs techniczny, metoda akrylowa, french 3D (wymagana minimum podstawowa znajomość akrylu)
 • rozszerzony kurs pracy frezarką
 • perfekcyjny french trzema metodami
 • kurs One Stroke zaawansowany
 • kurs Micropainting kwiatowy i twarze
 • kurs Mix Media z ornamentyką
 • przygotowanie z zakresu fotografii branżowej
 • wdrożenie do procesu dydaktycznego (metodyka pracy indywidualnej i z grupą, osobowość kursanta)
 • ćwiczenia z zakresu wystąpień publicznych
 • przygotowanie z zakresu komunikacji biznesowej
 • zapoznanie z podstawowymi elementami obróbki graficznej
 • omówienie prawnych aspektów prowadzenia prowadzenia działalności gospodarczej tego typu (praca na gotowych wzorach umów, omówienie kwestii dofinansowań)

Mam spore doświadczenie w prowadzeniu tego typu szkoleń.. dlatego podkreślę. Pozytywne ukończenie szkolenia zaowocuje wydaniem certyfikatu instruktorskiego. W przypadku niezaliczenia egzaminu, istnieje możliwość ponownego podejścia do testu i części praktycznej. Maksymalnie dwukrotnie. Wzięcie udziału w szkoleniu nie jest jednoznaczne ze zdaniem egzaminu.

Co ważne, istnieje później możliwość kontynuacji współpracy na zasadzie standardowej reprezentacji marki; połączonej z dystrybucją i wydawaniem firmowych certyfikatów. Nie jest to opcja obowiązkowa, a przyjęcie do teamu będzie zależało od spełniania dodatkowych kryteriów (np. geograficznych).

Koszt szkolenia: 550 zł netto/1dzień; ostatni dzień – egzaminacyjny jest bezpłatny.

W cenie szkolenia zawarte są:
materiały dydaktyczne do późniejszego wykorzystania, zeszyt ćwiczeń z indywidualnymi zaleceniami do przerobienia w czasie kursu, egzamin, wyżywienie, produkty do pracy, certyfikat instruktorski.

Kursanci muszą być zaopatrzeni w swoje pędzle, ulubione frezy i cążki lub nożyczki do skórek.

Płatność powinna być uiszczona jednorazowo, z góry lub dokonywana przed każdym zjazdem – czyli trzy raty po 1650zł netto.

Szkolenia będą trwały minimum 8-9 godzin dziennie.

Maksymalna wielkość grupy: 12 osób

Szkolenie odbędzie się w mojej Akademii, przy ul. Armii Krajowej 126 w Katowicach.

Dokładną datę kursu ustalimy po wstępnych konsultacjach z zainteresowanymi osobami.

Osobom przyjezdnym chętnie polecimy pobliski hotel – ze zniżkami na noclegi.

Zgłoszenia proszę wysyłać wraz z CV, linkami do profili w social mediach, zdjęciem pierwszego certyfikatu ukończenia szkolenia i zdjęciami prac (8 zdjęć paznokci, 6 zdjęć wybranych zdobień) pod adres: paulapastuszak@icloud.com.

W tytule proszę napisać: KURS INSTRUKTORSKI.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.07.2020

Przyjęcie na szkolenie instruktorskie będzie zależało od pozytywnej weryfikacji nadesłanych prac oraz CV.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij