Paulina Pastuszak gra z WOŚP!


2 lutego 2021
Walczymy razem o coś wspaniałego i także w tym roku dokładamy cegiełkę na rzecz WOŚP!Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Przedmiotem aukcji jest fantastyczny edukacyjny zestaw w skład którego wchodzą:
– tipsy ozdobione własnoręcznie przez Paulinę Pastuszak techniką One Stroke,
– I i II TOM mojego Leksykonu „Wyssane z palca” z dedykacją i autografem Pauliny Pastuszak,
– wyjątkowy egzemplarz „Dobry Plan. Beauty organizer” z wpisami od Partnerów biznesowych Pauliny Pastuszak,
– jeden jedyny egzemplarz autorskiego (Paulina Pastuszak) Workbooka „One Stroke” wydany w formie papierowej,
– kurs „One Stroke lvl 1” w Akademii Online Paulinay Pastuszak,
– spacer z najbardziej zapracowanym pieskiem w branży Beauty – Stefą! A prywatne czworonożnym przyjacielem Pauliny (kto obserwuje Paulę ten Stefę dobrze zna!)
Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Nie ma lepszego sposobu, by kształcić się i edukować, a jednocześnie pomagać potrzebującym! Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Dzięki temu zestawowi, Twoja technika modelowania paznokci wzniesie się na wyżyny, a wiadomości z zakresu prowadzenia biznesu w branży Beauty osiągną apogeum. Niemalże! Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Zapraszamy do licytacji – https://allegro.pl/oferta/pakiet-od-pauliny-pastuszak-ppp-10181617738?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Grajmy razem Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP!
Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP! Paulina Pastuszak gra z WOŚP!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij