Sklep
19.02.2021

Paulina Pastuszak w książce „50 osobistości biznesu” redakcji BusinessWoman & Life | Fundacja Rak’n’Roll

„Myślałam, że ubiegły rok przyniósł wiele niespodzianek, a tutaj proszę….2021 zaskoczył mnie kolejną, ale jak najbardziej pozytywną.

Spotkało mnie ogromne wyróżnienie ze strony redakcji BusinessWoman & Life, gdyż u boku niesamowitych i wspaniałych przedsiębiorców mogę współtworzyć wydanie „50 osobistości biznesu”.

Co więcej, cel wydania jest szczytny! Ta fantastyczna książka została wydana na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, a cały dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz fundacji.

„50 osobistości biznesu” to wydanie mające na celu inspirować i motywować do działania tych, którzy dopiero startują w biznesie lub dalej szukają swojej ścieżki; poprzez przedstawienie sylwetek wybitnych przedsiębiorców i przedstawicieli świata biznesu i show-biznesu, którzy osiągnęli sukces dzięki oryginalnym pomysłom, zawziętości, kreatywności i determinacji. ❤️

Jestem ogromnie wdzięczna i dziękuję redakcji BusinessWoman&Life za możliwości współtworzenia tak wspaniałego projektu. Mam nadzieję, że moja historia stanie się inspiracją dla innych w dążeniu do celu .

Chyba nie trzeba Was namawiać do kupienia swojego egzemplarza? ” 

– Paulina Pastuszak

Link do książki: https://allegrolokalnie.pl/oferta/ksiazka-50-osobistosci-biznesu

Paulina Pastuszak w książce „50 osobistości biznesu” redakcji BusinessWoman & Life | Fundacja Rak'n'Roll