Paulina Pastuszak w książce „50 osobistości biznesu” redakcji BusinessWoman & Life | Fundacja Rak’n’Roll


19 lutego 2021

„Myślałam, że ubiegły rok przyniósł wiele niespodzianek, a tutaj proszę….2021 zaskoczył mnie kolejną, ale jak najbardziej pozytywną ?

Spotkało mnie ogromne wyróżnienie ze strony redakcji BusinessWoman & Life, gdyż u boku niesamowitych i wspaniałych przedsiębiorców mogę współtworzyć wydanie „50 osobistości biznesu” ?

Co więcej, cel wydania jest szczytny! Ta fantastyczna książka została wydana na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, a cały dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz fundacji ?

„50 osobistości biznesu” to wydanie mające na celu inspirować i motywować do działania tych, którzy dopiero startują w biznesie lub dalej szukają swojej ścieżki; poprzez przedstawienie sylwetek wybitnych przedsiębiorców i przedstawicieli świata biznesu i show-biznesu, którzy osiągnęli sukces dzięki oryginalnym pomysłom, zawziętości, kreatywności i determinacji. ❤️

Jestem ogromnie wdzięczna i dziękuję redakcji BusinessWoman&Life za możliwości współtworzenia tak wspaniałego projektu. Mam nadzieję, że moja historia stanie się inspiracją dla innych w dążeniu do celu ?

Chyba nie trzeba Was namawiać do kupienia swojego egzemplarza? ” 

– Paulina Pastuszak ?

Link do książki: https://allegrolokalnie.pl/oferta/ksiazka-50-osobistosci-biznesu

Paulina Pastuszak w książce „50 osobistości biznesu” redakcji BusinessWoman & Life | Fundacja Rak'n'Roll

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij