Sklep
24.02.2023

Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!

Lubię trójkąty.
Kiedy są przemyślane mają głęboki sens.
Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!
A co mam na myśli?
Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!Jedno ramię mojego biznesowego trójkąta to praca w SoMe i szeroko pojmowanych mediach. Dużo osób postrzega mnie jako celebrytkę i influencerkę. Nie drażni mnie to. Wręcz przeciwnie: od czasów Kosmetycznych Rewolucji w TVN Style jestem regularnie zaczepiania na ulicy i proszona o wspólne foto. Nie mam z tym procederem żadnego problemu! Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix! Dlatego możliwość współpracy z takimi gigantami jak Murcix czy Marcin Dubiel to dla mnie nie lada frajda. I mogę sobie, bez uszczerbku na wizerunku profesjonalisty, pozwolić na takie kooperacje, ponieważ mam solidne… nie plecy. Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!
A pozostałe ramiona mojego trójkąta!
Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix! A zatem drugie ramię… Biznes! Tytuł „Businesswoman Roku”, niemal 50.000 sprzedanych szkoleń online, około 20.000 sprzedanych Leksykonów, szkolenia prowadzone na całym świecie… do tego ogrom propozycji kooperacji i wspólnych działań promocyjno – reklamowych. To wszystko sprawia, że dokładam malutką cegiełkę do budowy obrazu subrynku „stylizacji paznokci” jako poważnej gałęzi przemysłu kosmetycznego. A nie zajęcia dla głupich dziewuszek malujących paznokietki w trakcie oglądania serialu. I robię co w mojej mocy żebyś także TY DOBRZE ZARABIAŁA!
Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix! I trzecie ramię – edukacja na najwyższym poziomie: także akademickim. Propozycje napisania dwóch rozdziałów w poważnych publikacjach naukowych, tytuł profilera behawioralnego, rozpoczęta Akademia Mentoringu, udział w charakterze eksperta w konsultacjach w Ministerstwie Rozwoju… oraz dwie bieżące inicjatywy o których jeszcze nie mogę powiedzieć… Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix! to wszystko sprawia, że mogę się ciągle rozwijać!
Także w pożytkiem dla Ciebie!
A to wszystko w oparach POWER OF PINK!
Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!
Link do odcinka tutaj! 
Paulina Pastuszak w nowym odcinku Murcix!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.