Sklep
20.05.2023

Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla Regionu

„Ale moim zdaniem to pokazywanie prywatności w social mediach jest bardzo niebezpieczne” – powiedziała Pani Profesor moderująca sesję w trakcie V Konferencji Naukowej „Zdrowie dla regionu” tuż po moim wykładzie  poświęconym „Marce osobistej na styku środowiska akademickiego i biznesu”.
„Mnie kiedyś włamano się na konto i miałam w tego tytułu wiele nieprzyjemności” – kontynuowała.
Pokiwałam ze zrozumieniem głową… i co odpowiedziałam?
Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla RegionuPo pierwsze – że oczywiście ogromnie dziękuję za cenną uwagę!
Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla RegionuPo drugie – że jak najbardziej, kwestia cyberbezpieczeństwa to w obecnych czasach istotny problem i należy zwracać uwagę na wszelkie możliwe zabezpieczenia.
Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla RegionuPo trzecie wreszcie… Że prywatność w SoMe nie ma nic wspólnego z utratą haseł.
Przez bardzo wiele lat moja społeczność nie wiedziała NIC o obszarze mojego życia prywatnego. Czy mam męża? Dzieci? Dziewczynę? Narzeczonego? NIC. Znaliście tylko Stefę. Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla Regionu
I poza drobnymi – aż potężnymi (sic! Oksymoron jak ta lala!) – wyjątkami, ta sytuacja nie ulegnie zmianie.
Nie muszę epatować życiem prywatnym by prowadzić dobrze funkcjonujący biznes… choć pokusa jest ogromna!
Nic przecież nie sprzedaje się tak dobrze jak goły tyłek, drama czy rodzinne tragedie.Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla Regionu
Grunt to jednak wypośrodkować te dwa światy.
I będzie dobrze.
Nie jestem przekonana czy Pani Profesor dała się przekonać tej narracji… ale nie szkodzi. Ja wiem, że moje twierdzenia mają głęboki sens.. a, że przy okazji spotkał mnie zaszczyt poprowadzenia wykładu na tej Konferencji – nie mam powodów do narzekania! Wręcz przeciwnie! Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla Regionu
Paulina prelegentem Naukowej Konferencji „Zdrowie dla Regionu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.