Sklep
24.02.2023

PODCAST: Jak połączyć podróże z rozwojem biznesu?

Meksyk, USA, Peru, Capo Verde, Czechy, Austria, Norwegia, Holandia, Dania, Niemcy, UK, Irlandia, Słowacja, Egipt, Gruzja, Włochy, Hiszpania, Malediwy, Indie, Sri Lanka, Mongolia, Mauritius, Wietnam, Tajlandia… W tych krajach miałam przyjemność prowadzić szkolenia.

Czy zauważam wyraźną gradację w swoim własnym podejściu do konkretnych krajów?
Oczywiście.

1️⃣Niemcy czy UK (z całym szacunkiem 😎) nie wywołują u mnie radosnego dreszczu podniecenia… i kursy w takich destynacjach prowadzę tylko i wyłącznie z pobudek:
– finansowych
– wizerunkowych.

2️⃣Z kolei szkolenia, które kontraktuję w rejonach takich jak Ameryka Południowa czy Azja to zupełnie inna bajka. Kurs stacjonarny jest wtedy tylko preludium do właściwej wyprawy, która z zasady trwa co najmniej 10 dni… bo po trudach podróży i wymagających warsztatów trzeba przecież odpocząć, prawda? 🙃
I tutaj przyznam szczerze, że jest to mój ulubiony model pracy. Choć rozważam właśnie jeszcze jedną opcję…

3️⃣Wyjazd na 2-3 miesiące dla oderwania się od szaro-burej codzienności. Czy mogę sobie na to pozwolić? Oczywiście. W 90% pracuję przecież online. 😊 Nie wierzę jednak bym nie zechciała wykorzystać takiego potencjału, więc przyjmując, że osiadłabym gdzieś w Azji, z pewnością skończyłoby się otwarciem dwumiesięcznej, wieczorowej szkoły Nail Art.
Prosto z plaży na dwie godziny zajęć.
Brzmi jak plan. 🌴
Obawiam się, że będę go chciała zrealizować.

Co ciekawe, wielu ekspertów dziedzin kompletnie niezwiązanych z branżą Beauty zgłasza się do mnie z zapytaniem „co zrobić by zorganizować swoje szkolenie w tak egzotycznych krajach?”
Z przyjemnością przedstawiam im wtedy moją receptę na osiągniecie tego celu. Bo to w najmniejszym stopniu nie jest rocket science!
A tak się złożyło, że w czasie tegorocznej wyprawy do Kolumbii poznałam Joanna Ceplin, która prowadzi podcast „Znana marka online”.
Nie stanowi więc żadnego zaskoczenia fakt, że porozmawiałyśmy na ten temat nieco dłużej.
😀

Zapraszamy do przesłuchania podcastu. 🎙️

 

Link do strony z podcastem tutaj! 

PODCAST: Jak połączyć podróże z rozwojem biznesu?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.