Podsumowanie Akcji „Pastuszak +”


1 kwietnia 2022

W trudnym czasie nic tak nie łączy ludzi i nie daje nadziei lub nawet możliwości przetrwania w branży jak wzajemna, bezinteresowna pomoc. 🤝
To ona daje poczucie bezpieczeństwa i pokazuje światełko w tunelu. 💡

Paulina nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała szansy na zrobienie tego „czegoś”!
A tym „czymś” był właśnie program pomocy „Pastuszak ➕”

„Prawdziwa Pomoc Pastuszak ➕”, to akcja charytatywna, dzięki której wsparcie otrzymały 3 wybrane Stylistki, aby w trudnym czasie nie straciły nadziei, a później – stanęły na nogi jeszcze silniejsze! 💪🏻

O co chodzi? 🤔
Jak pomogła Paulina? 💕

💅🏻Dając dostęp do skarbnicy wiedzy, czyli Akademii Online, która aktualnie liczy blisko 50 szkoleń z wiedzą teoretyczną, jak i obszerną praktyką w 4 kategoriach: szkolenia techniczne, Nail Art, wiedza teoretyczna, biznes z pazurem. Dostęp do wszystkich kursów Akademii Online na 3 miesiące.

💅🏻U każdej z Laureatek tego wyjątkowego programu Paulina wykupiła pakiet zabiegów za 1000 zł – płacąc z góry!

💅🏻Przekazała pakiet PP niezbędnych narzędzi do codziennej pracy, m.in.: polerka, szczoteczka z możliwością sterylizacji, pilnik „delfin”, waciki bezpyłowe, itd.

💅🏻Podarowała aż 3 świetne Workbooki w formie e-booków do nauki zdobień: One Stroke; Ornamenty; Cienkie linie i koronka.
To wyjątkowe karty pracy z teorią oraz praktyką, a dzięki formatowi PDF można drukować je wiele razy 🙂

💅🏻Dobry Plan – Beauty organizer (letnia edycja) – czyli multifunkcyjny segregator z kalendarzem, organizerem i planerem w jednym!

💅🏻Audyt Social Media: Jak się wybić ponad konkurencję? Jak dać się poznać światu? A przynajmniej dzielnicy? Jak zaprezentować światu, że jesteś najlepszą stylistką w mieście? Odpowiedź jest prosta❗️Za pomocą kanałów społecznościowych. Paulina pokazała jak zacząć kreować w internecie i/lub co można zmienić w dotychczasowych działaniach, aby przynosiły zamierzone efekty!

💅🏻Pakiet wzorów dokumentów prawnych dla stylistów oraz pracodawców od PCS Cognito. Dzięki komentarzom zamieszczonym przez Prawnika w dokumentach jest spora dawka wiedzy, dzięki której prawna strona biznesu będzie prowadzona prawidłowo i…korzystnie!

I tak oto program „Pastuszak ➕” dobiegł końca!
Nasze Bohaterki są już po Audytach swoich Social Mediów przeprowadzonych przez Paulinę! 💻
Teraz z nową wiedzą i praktycznymi wskazówkami Mistrzyni SoMe rozwijają swoje biznesowe skrzydła!

Jaki z tego morał?
Warto pomagać! 💕

Podsumowanie Akcji "Pastuszak +"

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij