Sklep
1.04.2022

Podsumowanie Akcji „Pastuszak +”

W trudnym czasie nic tak nie łączy ludzi i nie daje nadziei lub nawet możliwości przetrwania w branży jak wzajemna, bezinteresowna pomoc.
To ona daje poczucie bezpieczeństwa i pokazuje światełko w tunelu.

Paulina nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała szansy na zrobienie tego „czegoś”!
A tym „czymś” był właśnie program pomocy „Pastuszak ➕”

„Prawdziwa Pomoc Pastuszak ➕”, to akcja charytatywna, dzięki której wsparcie otrzymały 3 wybrane Stylistki, aby w trudnym czasie nie straciły nadziei, a później – stanęły na nogi jeszcze silniejsze!

O co chodzi?
Jak pomogła Paulina?

Dając dostęp do skarbnicy wiedzy, czyli Akademii Online, która aktualnie liczy blisko 50 szkoleń z wiedzą teoretyczną, jak i obszerną praktyką w 4 kategoriach: szkolenia techniczne, Nail Art, wiedza teoretyczna, biznes z pazurem. Dostęp do wszystkich kursów Akademii Online na 3 miesiące.

U każdej z Laureatek tego wyjątkowego programu Paulina wykupiła pakiet zabiegów za 1000 zł – płacąc z góry!

Przekazała pakiet PP niezbędnych narzędzi do codziennej pracy, m.in.: polerka, szczoteczka z możliwością sterylizacji, pilnik „delfin”, waciki bezpyłowe, itd.

Podarowała aż 3 świetne Workbooki w formie e-booków do nauki zdobień: One Stroke; Ornamenty; Cienkie linie i koronka.
To wyjątkowe karty pracy z teorią oraz praktyką, a dzięki formatowi PDF można drukować je wiele razy.

Dobry Plan – Beauty organizer (letnia edycja) – czyli multifunkcyjny segregator z kalendarzem, organizerem i planerem w jednym!

Audyt Social Media: Jak się wybić ponad konkurencję? Jak dać się poznać światu? A przynajmniej dzielnicy? Jak zaprezentować światu, że jesteś najlepszą stylistką w mieście? Odpowiedź jest prosta❗️Za pomocą kanałów społecznościowych. Paulina pokazała jak zacząć kreować w internecie i/lub co można zmienić w dotychczasowych działaniach, aby przynosiły zamierzone efekty!

Pakiet wzorów dokumentów prawnych dla stylistów oraz pracodawców od PCS Cognito. Dzięki komentarzom zamieszczonym przez Prawnika w dokumentach jest spora dawka wiedzy, dzięki której prawna strona biznesu będzie prowadzona prawidłowo i…korzystnie!

I tak oto program „Pastuszak ➕” dobiegł końca!
Nasze Bohaterki są już po Audytach swoich Social Mediów przeprowadzonych przez Paulinę!
Teraz z nową wiedzą i praktycznymi wskazówkami Mistrzyni SoMe rozwijają swoje biznesowe skrzydła!

Jaki z tego morał?
Warto pomagać!

Podsumowanie Akcji "Pastuszak +"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.