Sklep
18.03.2023

PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!

Kochana stylistko! PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!
Przygotowałam dla Ciebie nowy kurs, dzięki któremu Twój warsztat będzie jeszcze lepszy.
Dlaczego?
W moim najnowszym szkoleniu omawiam 40 rodzajów skórek.
Co kryje się pod tym zagadnieniem?
Odpowiedź na to jak zrobić perfekcyjny manicure każdej możliwej klientce nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach. PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!
Pokażę Ci m.in. jakie narzędzia dobrać do skórek cienkich, twardych, a jakie do tych pokaleczonych w strefie proksymalnej i lateralnej, omówimy sobie na co zwracać uwagę przy mechanicznych uszkodzeniach aparatu paznokciowego, odpowiem też na pytanie kiedy pracować nożyczkami, kiedy cążkami, a kiedy postawić w 100% na frezy, które również bardzo obszernie omawiam w tym kursie.
Zapewniam Cię, że po odbyciu tego szkolenia żadne skórki nie będą Ci straszne, nawet te miękkie i wilgotne!
Lista zagadnień poruszanych w tym szkoleniu jest bardzo długa, ale mając takie studium przypadków będziesz zupełnie inaczej patrzyła na dłonie Twoich klientek i gwarantuję Ci, że Twoja praca stanie się jeszcze przyjemniejsza. PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!
Zapraszam Cię serdecznie do sprawdzenia tego fantastycznego, niemal dwugodzinnego wykładu dostępnego już od dziś w mojej Akademii Online. PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!
______
Kup premierowe szkolenie ,,40 rodzajów skórek” z rabatem -10%!
Jak zgarnąć rabat?
Wystarczy przy zakupie wpisać kod: PREMIERA. PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!
Promocja obowiązuje od 18.03.2023 do 21.03.2023.
Regulamin promocji dostępny jest w Akademii Online w zakładce zasady promocji.
Kup teraz!
PREMIERA KURSU ONLINE: ,,40 RODZAJÓW SKÓREK”!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.