Premiera II Tomu Leksykonu stylizacji paznokci „Wyssane z palca®”


10 grudnia 2020
Na ten moment wiele z Was czekało!

Ja też – z niecierpliwością!

Już jest – II TOM Leksykonu stylizacji paznokci „Wyssane z palca®”.

 

Czeka na Was:

♦️ 312 stron

♦️ 210 zdjęć

♦️ 93 niezwykle rozbudowane hasła

♦️ 13 unikalnych grafik

♦️ 8 gości specjalnych

Premiera II Tomu Leksykonu stylizacji paznokci „Wyssane z palca®”

Plan był zupełnie inny.?

Po gigantycznym sukcesie pierwszego tomu leksykonu, planowałam zabrać Cię w daleką i fascynującą podróż do wnętrza.. nie, nie ziemi. Do wnętrza Twojego żelu. Lub hybrydy, bądź akrylu. Zależało mi na poruszeniu tematu matematyki, fizyki i chemii w stylizacji paznokci, bo nie mam wątpliwości, że stylista musi doskonale orientować się w charakterystyce produktów przy użyciu których pracuje. Niestety, przewrotny los spłatał nam psikusa, sprowadzając na świat pandemię. Rzeczywistość do której byliśmy przyzwyczajeni wywróciła się do góry nogami, a przedsiębiorcy zostali wystawieni na ciężką próbę. Trzeba było szybko dostosować się do nowych realiów i położyć nacisk na te aspekty działalności, które do tej pory traktowane były po macoszemu. Także w dziedzinie stylizacji paznokci przyszedł czas na refleksję i przemyślenie, czy Twój salon manicure rzeczywiście prowadzony był w najlepszy możliwy sposób.

Dlatego właśnie podjęłam decyzję o zamianie zawartości tomów. W książce, którą teraz trzymasz w dłoniach, doszło do rewolucyjnej zmiany treści.

Nie przeczytasz w niej o fotoinicjatorach, a o personie.

Nie dowiesz się z niej niczego o ketonie hydroksycyklofenylowym, ale zgłębisz CTA.

Nie przestudiujesz w niej przebiegu polimeryzacji, a poszerzysz wiedzę z zakresu content marketingu.

Uznałam, że te zagadnienia są w tym momencie ważniejsze. Ale spokojnie! To nie będzie kolejny nudny podręcznik z zakresu zarządzania. Nic z tych rzeczy! Prezentuję tu moje doświadczenia wyniesione z kilkunastu lat praktyki w branży beauty. Sięgam też po literaturę fachowców z tego zakresu, więc nie spotkasz tu jedynie radosnych, wyssanych z palca, opowieści. Integralny element drugiego tomu stanowi także omówienie kwestii podstawowych zdobień oraz rozwinięcie aspektów technicznych modelowania paznokci. Śmiało mogę więc powiedzieć, że ta część leksykonu stanowi znakomity ciąg dalszy i uzupełnienie wiedzy z początków mojej trylogii.

Premiera II Tomu Leksykonu stylizacji paznokci „Wyssane z palca®”

 

〰️ II Tom Leksykonu „Wyssane z palca” opisuje następujące zagadnienia:

Social media w branży beauty

Promocja salonu kosmetycznego

Podstawy prowadzenia działalności gospodarczej

Mistrzostwa stylizacji paznokci

Zdobienia krok po kroku, poziom I (wrapsy, stemple, one stroke, zhostovo, cieniowanie, kwiaty akrylowe, micropainting kwiatowy, zdobienia codzienne, mix media)

Kompozycja i kolorystyka zdobień

Błędy techniczne popełniane w modelowaniu paznokci

Elementy pracy frezarką

Elementy prawa dla stylistów paznokci

Palcem po mapie – nail design na świecie

Kulisy zabaw i uciech cielesnych w TV

Varia

+ wkładka niespodzianka!

 

Ale to nie wszystko!

Mamy dla Was fajną ofertę!?

 

II Tom dostępny solo lub w pakiecie promocyjnym z „Dobry Plan – Beauty organizer”:

II Tom: 109 zł

II Tom + Dobry Plan: 264,10 zł (cena regularna 278,00 zł)

Premiera II Tomu Leksykonu stylizacji paznokci „Wyssane z palca®”

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij