Sklep
16.01.2023

Rok 2022 zakończony!

Jak go podsumuję?
Zacznę od konkretnego osiągnięcia, które jest dla mnie ważne nie tylko z uwagi na wartość samej statuetki i tego (gigantycznego!) wyróżnienia ale dlatego, że stanowi de facto zwieńczenie 15 lat mojej pracy.

🏆Piszę tu oczywiście o wygranej w konkursie Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką.
Samo znalezienie się w finałowej trójce kategorii „Przychód do 10 milionów złotych” było gigantycznym sukcesem, bo wynikało z analizy finansowych raportów z ostatnich lat – którą w pocie czoła, w toku konkursu – przygotowywałam.
Gdy natomiast wspomnimy o wielkim finale, czyli kilkuminutowej prezentacji firmy prowadzonej przed kilkunastoosobowym, nadzwyczaj Szacownym Gremium… to tak.
Jestem z siebie dumna.

Nie zmienia to jednak faktu, że pozostałe otrzymane w tym roku nagrody również stanowią godne podkreślenia osiągnięcia.

🏆Po raz drugi z rzędu moja platforma szkoleniowa zdobyła nagrodę ONLINE COURSES AWARDS za największą liczbę sprzedanych kursów VOD. Nie tylko w branży Beauty. Bynajmniej.

🏆Beauty Forum Award Poland uhonorowało mnie nagrodą główną w kategorii BEAUTY IN ACTION – BRANŻA Z SERCEM za wielowymiarową, wspierającą i mobilizującą do rozwoju pomoc w ramach akcji Pastuszak + oraz wszechstronne zaangażowanie w przekraczające ramy branży działania z sercem (cytat ze statuetki 😜).

🏆Organizatorzy katowickich targów Beauty Fair uhonorowali mnie nagrodą FAME za wkład w rozwój branży kosmetycznej na przestrzeni ostatnich lat.

Brzmi dumnie!
Dziękuję za ten rok!

PS Jeszcze kilka dni możesz nominować przedsiębiorcze kobiety do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu Bizneswoman Roku! Znasz kogoś kto na to zasługuje? Śmiało! Nominuj!

Rok 2022 zakończony!Rok 2022 zakończony!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.