Sklep
21.03.2022

Rozdział autorstwa Pauliny Pastuszak w Podręczniku Akademickim „Rynek usług kosmetycznych: uwarunkowania, funkcjonowanie, perspektywy rozwoju”

W epatowaniu sukcesami nie ma nic złego!

Są one wynikiem ciężkiej pracy.
Być może niektórych to drażni…. Cóż…
My jednak stanowczo opowiadamy się z tym, aby celebrować takie okazje!

W ręce Pauliny widzicie kolejną publikację akademicką: „Rynek usług kosmetycznych: uwarunkowania, funkcjonowanie, perspektywy rozwoju”, do której przyłożyła rękę.
Myśleliście, że na „Kosmetologii” się skończy?
Nic z tych rzeczy ‼️

Jak do tego doszło?
To praca zbiorowa pod redakcją m.in. promotora Pauliny z czasów studiów doktoranckich. Zaczęło się niewinnie. Pan promotor poprosił tylko o przygotowanie tabelki poświęconej subrynkowi usług kosmetycznych jakim jest stylizacja paznokci. 
Przy innej okazji dowiecie się jak z małej tabelki zrobił się cały rozdział.

To kolejna cegiełka, którą Paulina dokłada do profesjonalizacji subrynku usług kosmetycznych.
Z nadzieją, że będzie postrzegany on poważnie.

Rozdział autorstwa Pauliny Pastuszak w Podręczniku Akademickim „Rynek usług kosmetycznych: uwarunkowania, funkcjonowanie, perspektywy rozwoju”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.