Start Maraton „Syndrom oszusta w branży beauty? Stop! Zacznij zarabiać więcej!”.


24 listopada 2020

Jak zarabiać więcej?

Jak nie dać się konkurencji?

Jak zdobyć więcej Klientów?

Te istotne kwestie (oraz kilka innych, równie ważnych) miałam przyjemność poruszyć podczas lajwa organizowanego przez Start Maraton w formie szkolenia online – pod wiele mówiącym tytułem: „Syndrom oszusta w branży beauty? Stop! Zacznij zarabiać więcej!”.

Dziękuję Organizatorom za zaproszenie, a uczestnikom za udział w szkoleniu. Mam nadzieję, że zaczniecie patrzeć na swoje paznokciowe poczynania także przez pryzmat aspektów biznesowych. Powodzenia!

Start Maraton „Syndrom oszusta w branży beauty? Stop! Zacznij zarabiać więcej!".

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij