Szkolenia Lajw na Instagramie


10 maja 2020

W ostatnim czasie przymusowego zamknięcia w domach, rozpoczęliśmy cykl spotkań szkoleniowych w social mediach. Pomysł został przez Was przyjęty z ogromnym entuzjazmem, a w rekordowych momentach w szkoleniach brało udział ponad tysiąc dwieście osób!!!

O w tym wszystkim chodzi?

Co tydzień spotykamy się na moim instagramie @paulina_pastuszak na około dwógodzinnych szkoleniach teoretycznych odbywających się w formie Lajw’ów, które możecie odtwarzać przez następne 24h. Szkolenia są dla Was darmowe, ale możecie zakupić Certyfikaty za 20zł. Najwspanialsze w tym wszystkim jest to, że całym tym projektem POMAGAMY! Z każdego zakupionego przez Was certyfikatu przekazujemy określoną sumę na jakiś szczytny cel! Jak dotąd przekazaliśmy:

 • 400 przyłbic dla Śląskich Ratowników Medycznych,
 • środki dezynfekujące i rękawiczki nitrylowe, o łącznej wartości 1 500 zł dl śląskiego oddziału pulmonologii,
 • 5 700 zł na rzecz OTOZ Animals,
 • 2 460 zł na rzecz walki ze skutkami pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym,
 • 900 zł na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Niezależnie od tego czy i kiedy otworzą salony planujemy kontynuować projekt, szkolić się i pomagać jednocześnie! Przynajmniej raz na dwa tygodnie na moim profilu na IG będą odbywać się kolejne szkolenia teoretyczne. O konkretnych datach i tematach informujemy Was za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Do zobaczenia! ?

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij