Szkolenia Lajw na Instagramie


10 maja 2020

W ostatnim czasie przymusowego zamknięcia w domach, rozpoczęliśmy cykl spotkań szkoleniowych w social mediach. Pomysł został przez Was przyjęty z ogromnym entuzjazmem, a w rekordowych momentach w szkoleniach brało udział ponad tysiąc dwieście osób!!!

O w tym wszystkim chodzi?

Co tydzień spotykamy się na moim instagramie @paulina_pastuszak na około dwógodzinnych szkoleniach teoretycznych odbywających się w formie Lajw’ów, które możecie odtwarzać przez następne 24h. Szkolenia są dla Was darmowe, ale możecie zakupić Certyfikaty za 20zł. Najwspanialsze w tym wszystkim jest to, że całym tym projektem POMAGAMY! Z każdego zakupionego przez Was certyfikatu przekazujemy określoną sumę na jakiś szczytny cel! Jak dotąd przekazaliśmy:

  • 400 przyłbic dla Śląskich Ratowników Medycznych,
  • środki dezynfekujące i rękawiczki nitrylowe, o łącznej wartości 1 500 zł dl śląskiego oddziału pulmonologii,
  • 5 700 zł na rzecz OTOZ Animals,
  • 2 460 zł na rzecz walki ze skutkami pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym,
  • 900 zł na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Niezależnie od tego czy i kiedy otworzą salony planujemy kontynuować projekt, szkolić się i pomagać jednocześnie! Przynajmniej raz na dwa tygodnie na moim profilu na IG będą odbywać się kolejne szkolenia teoretyczne. O konkretnych datach i tematach informujemy Was za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Do zobaczenia! 💋

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij