Sklep
10.05.2020

Szkolenia Lajw na Instagramie

W ostatnim czasie przymusowego zamknięcia w domach, rozpoczęliśmy cykl spotkań szkoleniowych w social mediach. Pomysł został przez Was przyjęty z ogromnym entuzjazmem, a w rekordowych momentach w szkoleniach brało udział ponad tysiąc dwieście osób!!!

O w tym wszystkim chodzi?

Co tydzień spotykamy się na moim instagramie @paulina_pastuszak na około dwógodzinnych szkoleniach teoretycznych odbywających się w formie Lajw’ów, które możecie odtwarzać przez następne 24h. Szkolenia są dla Was darmowe, ale możecie zakupić Certyfikaty za 20zł. Najwspanialsze w tym wszystkim jest to, że całym tym projektem POMAGAMY! Z każdego zakupionego przez Was certyfikatu przekazujemy określoną sumę na jakiś szczytny cel! Jak dotąd przekazaliśmy:

  • 400 przyłbic dla Śląskich Ratowników Medycznych,
  • środki dezynfekujące i rękawiczki nitrylowe, o łącznej wartości 1 500 zł dl śląskiego oddziału pulmonologii,
  • 5 700 zł na rzecz OTOZ Animals,
  • 2 460 zł na rzecz walki ze skutkami pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym,
  • 900 zł na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Niezależnie od tego czy i kiedy otworzą salony planujemy kontynuować projekt, szkolić się i pomagać jednocześnie! Przynajmniej raz na dwa tygodnie na moim profilu na IG będą odbywać się kolejne szkolenia teoretyczne. O konkretnych datach i tematach informujemy Was za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Do zobaczenia! ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.