Sklep
20.01.2020

Szkolenia w USA, UK, Irlandii i Holandii

Męczące jak diabli. Satysfakcjonujące jak cholera. Takie właśnie są zagraniczne szkolenia, które prowadzę. W ostatnich miesiącach nie było ich zbyt wiele… dwukrotnie Irlandia, dwukrotnie USA, UK i Holandia. Niby bez szału – ale za to jaki koloryt! Każda grupa ma swoją specyfikę, każda wymaga ode mnie czegoś innego, każda zmaga się z innymi problemami. Ale rozwiązanie jest zazwyczaj jedno. Nienaganna technika. Ona jest odpowiedzią na wszystkie pytania i bolączki. ?

Warsztaty są zazwyczaj bardzo intensywne i przebiegają wedle ściśle określonego harmonogramu. Trzymamy się moich procedur, metod pracy i wypracowanych przez lata technik modelowania… a efekty są znakomite!

Kursy prowadzę w języku polskim, angielskim i ewentualnie niemieckim. Jeżeli jesteś zainteresowana organizacją warsztatów w Twoim kraju – pisz śmiało! Chętnie przyjadę!

W najbliższym czasie planowane są kolejne kursy w: USA, UK, Irlandii, Holandii, Egipcie, Armenii i Islandii. Zapraszam do udziału!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.