Szkolenia w USA, UK, Irlandii i Holandii


20 stycznia 2020

Męczące jak diabli. Satysfakcjonujące jak cholera. Takie właśnie są zagraniczne szkolenia, które prowadzę. W ostatnich miesiącach nie było ich zbyt wiele… dwukrotnie Irlandia, dwukrotnie USA, UK i Holandia. Niby bez szału – ale za to jaki koloryt! Każda grupa ma swoją specyfikę, każda wymaga ode mnie czegoś innego, każda zmaga się z innymi problemami. Ale rozwiązanie jest zazwyczaj jedno. Nienaganna technika. Ona jest odpowiedzią na wszystkie pytania i bolączki. ?

Warsztaty są zazwyczaj bardzo intensywne i przebiegają wedle ściśle określonego harmonogramu. Trzymamy się moich procedur, metod pracy i wypracowanych przez lata technik modelowania… a efekty są znakomite!

Kursy prowadzę w języku polskim, angielskim i ewentualnie niemieckim. Jeżeli jesteś zainteresowana organizacją warsztatów w Twoim kraju – pisz śmiało! Chętnie przyjadę!

W najbliższym czasie planowane są kolejne kursy w: USA, UK, Irlandii, Holandii, Egipcie, Armenii i Islandii. Zapraszam do udziału!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij