Szkolenie w Egipcie


18 grudnia 2019

W tym rejonie świata jeszcze mnie nie było… Dlatego z zaciekawieniem i pewną obawą przyjęłam zaproszenie z Kairu. Moim zadaniem było stworzenie od podstaw profesjonalnego salonu stylizacji paznokci. Marka Groovy znana była dotąd jako sieć ekskluzywnych klinik chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i spa. A teraz właściciele postanowili poszerzyć działalność.

Na miejscu okazało się, że do dyspozycji mam komfortowy salon w znakomitej lokalizacji, oraz – przede wszystkim – wspaniały zespół! Pracowaliśmy 9-10 godzin dziennie. Ale było warto! Stworzyliśmy podstawy pod profesjonalny salon oferujący usługi na światowym poziomie. Polecam wszystkim odwiedzającym Kair; to autentycznie miejsce na najwyższym poziomie. W Groovy Clinic zarówno turystki, jak i bizneswoman z całego świata, będą czuć się znakomicie.

PP

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij