Sklep
18.12.2019

Szkolenie w Egipcie

W tym rejonie świata jeszcze mnie nie było… Dlatego z zaciekawieniem i pewną obawą przyjęłam zaproszenie z Kairu. Moim zadaniem było stworzenie od podstaw profesjonalnego salonu stylizacji paznokci. Marka Groovy znana była dotąd jako sieć ekskluzywnych klinik chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i spa. A teraz właściciele postanowili poszerzyć działalność.

Na miejscu okazało się, że do dyspozycji mam komfortowy salon w znakomitej lokalizacji, oraz – przede wszystkim – wspaniały zespół! Pracowaliśmy 9-10 godzin dziennie. Ale było warto! Stworzyliśmy podstawy pod profesjonalny salon oferujący usługi na światowym poziomie. Polecam wszystkim odwiedzającym Kair; to autentycznie miejsce na najwyższym poziomie. W Groovy Clinic zarówno turystki, jak i bizneswoman z całego świata, będą czuć się znakomicie.

PP

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.