Szkolenie w Egipcie


18 grudnia 2019

W tym rejonie świata jeszcze mnie nie było… Dlatego z zaciekawieniem i pewną obawą przyjęłam zaproszenie z Kairu. Moim zadaniem było stworzenie od podstaw profesjonalnego salonu stylizacji paznokci. Marka Groovy znana była dotąd jako sieć ekskluzywnych klinik chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i spa. A teraz właściciele postanowili poszerzyć działalność.

Na miejscu okazało się, że do dyspozycji mam komfortowy salon w znakomitej lokalizacji, oraz – przede wszystkim – wspaniały zespół! Pracowaliśmy 9-10 godzin dziennie. Ale było warto! Stworzyliśmy podstawy pod profesjonalny salon oferujący usługi na światowym poziomie. Polecam wszystkim odwiedzającym Kair; to autentycznie miejsce na najwyższym poziomie. W Groovy Clinic zarówno turystki, jak i bizneswoman z całego świata, będą czuć się znakomicie.

PP

 

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij