Szkolenie w Gruzji z Jarosławem Kuźniarem


2 lipca 2019

Przy okazji moich szkoleń w różnych fajnych miejscach na świecie zawsze pojawiały się głosy:
– zabierz mnie z sobą; będę podawać waciki; ale czemu to szkolenie tylko dla lokalnych stylistek? – chór prawie jak w antycznej tragedii.

To voilà!
Jak sobie życzycie: szkolenie w „mieście miłości” i
warsztaty na terenie urokliwej winnicy – specjalnie dla Was.

Zapraszam na wyjazd szkoleniowy połączony ze zwiedzaniem Gruzji i warsztatami prowadzonymi przez gościa specjalnego.

Harmonogram pięciu dni warsztatów z zakresu nail art & nail design dostosuję do preferencji grupy.

Z kolei warsztaty z zakresu social media i personal brand poprowadzi Jarosław Kuźniar, dziennikarz i podróżnik, założyciel @goforworld. Będzie to znakomita okazja by dowiedzieć się jak poprawnie korzystać z social mediów i budować przy tym swoją markę, a także jak skutecznie komunikować się z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi.

_____

I kilka konkretów:
Ruszamy całkiem niedługo bo 5 października 2019.
Maksymalnie dziesięcioosobowa grupa spędzi w Gruzji sześć dni. Koszt wyjazdu zależy od liczby uczestników ale to okolice 6500zł.
Tak, FV wchodzi w grę.

W razie dodatkowych pytań kontaktujcie się proszę z organizatorem. Technicznych informacji udzieli Wam Adrian Gronek:
mobile: +48 733 500 795
e-mail: gronek@goforworld.com @ Georgia (country)

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij