Szkolenie z zakresu stylizacji rzęs na Mauritiusie


18 października 2017

Szkolenie z zakresu stylizacji rzęs na MauritiusieTo już trzecia wizyta szkoleniowa Pauliny Pastuszak na Mauritiusie! Tym razem tematem przewodnim wyjazdu stały się rzęsy! W szkoleniu z zakresu stylizacji rzęs metodą 1:1 wzięła udział pokaźna grupa studentek. Dodatkowo odbyły się również indywidualne szkolenia z zakresu metody objętościowej 2D i 3D. Niezwykle sprzyjająca tropikalna aura, ogromny zapał do pracy oraz najwyższej jakości produkty Nail Artists pozwoliły na przeprowadzenie szkolenia na wysokim poziomie! Serdeczne podziękowania dla  Ashwini Fleurette Nails Pro – Queens of Nails za świetną organizację eventu i niezwykle ciepłe przyjęcie! Z pewnością to nie ostatnia wizyta Pauliny Pastuszak na Mauritiusie!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij