Sklep

3w1: trzy techniki przedłużania (szablony, tipsy, górne formy)

Koszt 1090 zł brutto

Najbliższy termin 26 września 2023

Czas trwania 7h

Prowadzący Paulina Pastuszak

Twoje Klientki coraz częściej decydują się na przedłużone paznokcie? To świetna wiadomość… Pod warunkiem, że techniki przedłużania nie kryją przed Tobą tajemnic! A umówmy się, stylistka powinna mieć przedłużanie w małym palcu! I to najlepiej przy użyciu różnych produktów, gdyż każda z metod modelowania ma swoje wady i zalety!

Dzięki temu szkoleniu poznasz lub dopracujesz aż 3 metody przedłużania. Na tapet weźmiemy szablony, tipsy i górne formy. Na szkolenie zapraszam nie tylko osoby zaawansowane, ale także początkujące. To szkolenie w którym omówię korzyści i mankamenty pracy z tymi metodami przedłużania, tak abyś bez problemu mogła swojej klientce zaproponować najlepsze – z Twojego punktu widzenia – rozwiązanie.

Na szkoleniu poznasz m.in.:

  • odpowiednie ułożenie ręki klientki przy przedłużaniu każdą z metod
  • sposoby doboru szablonów, dual form i tipsów do paznokcia
  • techniki aplikacji w każdej z metod
  • tricki na naprawianie błędów
  • dodatkowe akcesoria niezbędne do pracy każdą z metod.

To świetne szkolenie poszerzające horyzonty, dające potężną dawkę wiedzy i pozwalające wyprzedzić konkurencję! Dysponując takimi umiejętnościami będziesz też czuła się pewniej wiedząc, że niezależnie od płytki którą przyjdzie Ci przedłużać… I TAK SOBIE PORADZISZ!

Praca odbędzie się na jednej dłoni modelki – prosimy o stawienie się z modelkami pozbawionymi masy na paznokciach oraz mającymi wykonany manicure.

Na szkolenie proszę zabrać pędzel do żelu oraz cienki pędzel do malowania przy skórkach (można zakupić je w Akademii).

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.