Bezinwazyjne usuwanie masy


Czas trwania 3h
Koszt 370 zł brutto
Bezinwazyjne usuwanie masy

Szkolenie dla zaawansowanych.

Twoje paznokcie po ściągnięciu lakieru hybrydowego, żelu, akryżelu lub akrylu są w kiepskim stanie? Płytka stała się krucha, cienka, bolesna i wręcz przepiłowana?
Czas to zmienić!
Zapraszamy na szkolenie, w trakcie którego nauczysz się ściągać produkt bez uszczerbku na płytce paznokcia.

Program kursu:

 • anatomia płytki paznokcia
 • przegląd narzędzi niezbędnych do usuwania produktu
 • technika usuwania masy frezarką
 • technika eliminacji podpowietrzeń
 • technika piłowania i polerowania naturalnej płytki paznokcia
 • aplikacja produktów zabezpieczających płytkę paznokcia

Na szkolenie prosimy przyjść z modelką o paznokciach kwalifikujących się do uzupełnienia. Można też pracować na własnej dłoni.

Praca na jednej dłoni Modelki.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij