Szkolenie jednodniowe z zakresu pracy frezarką


Czas trwania 5,5-7,5h
Koszt 890 - 950 zł *brutto
Szkolenie jednodniowe z zakresu pracy frezarką

Frezarka jest dla stylisty tym, czym samochód dla taksówkarza. To podstawowe narzędzie pracy!  Musi być przedłużeniem Twojej ręki! Powinnaś zdobyć nad nią 100% kontroli!

Nabędziesz lub doszlifujesz następujące umiejętności:

 • wykonywania rozbudowanego manicure frezarkowego trzema zestawami frezów
 • bezinwazyjnego matowienia płytki paznokcia
 • poprawnego opracowywania masy frezami
 • poprawnego ściągania masy frezami
 • poprawnego formowania kształtu krzywej c w czasie uzupełnienia

Zdobędziesz wiedzę teoretyczną z zakresu:

 • bezpieczeństwa i higieny pracy
 • wykorzystania podstawowych frezów
 • przygotowania stanowiska pracy
 • zasad pracy urządzeniem rotacyjnym

Modelka: praca na modelce – modelka z przedłużonymi/utwardzonymi paznokciami. W zależności od tempa pracy w trakcie szkolenia będzie możliwość pracy na jednej lub dwóch dłoniach Modelki.

Na tym kursie nie wykonujemy pięknej stylizacji do pamiątkowego zdjęcia. Skupiamy się na aspektach technicznych i opanowaniu pracy frezarką!

*Szkolenie prowadzone przez Paulinę Pastuszak – 950 zł brutto
Szkolenie prowadzone przez Beatę Wieczorek – 890 zł brutto

** Szkolenie z Beatą Wieczorek: Kursantki – proszę o przybycie w dniu szkolenia do Akademii w Katowicach ok. godziny 8:30.

Modelki: proszę o przybycie na szkolenie parę minut przed godziną 10:00.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij