DOSZKOLENIE techniczne: kwadrat


Czas trwania 5,5h-7,5h
Koszt 950 zł brutto
DOSZKOLENIE techniczne: kwadrat

Kwadrat spędza Ci sen z powiek, a klientki coraz częściej domagają się tej formy? Tymczasem w swoich pracach dostrzegasz przepiłowane linie boczne; każdy paznokieć przybiera inny kształt, a kwadrat zwęża się ku środkowi lub wygląda bułkowato?
A może chcesz rozwinąć skrzydła i opanować formę, która w dziedzinie stylizacji paznokci jest konkurencją koronną? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

W czasie tego kursu zapoznasz się z autorskimi technikami Pauliny Pastuszak w zakresie:

 • Podstaw podkładania szablonów
 • Aplikacji masy budującej
 • Schematu poprawnego piłowania w kształcie: kwadrat
 • Bezpieczeństwa i higieny pracy

Modelka: z gołą płytką paznokcia – w czasie kursu wykonujemy stylizację na jednej ręce.
Aby przystąpić do tego szkolenia, kursant musi dysponować umiejętnościami pozwalającymi wykonać podstawowy manicure frezarkowy.

Instruktor: Paulina Pastuszak
ilość miejsc: 6 osób
cena: 950 zł brutto / 1 os.
czas trwania: 5,5h – 7h

Kurs rozpoczyna się o godzinie 9:00.

Proszę, aby Modelki przybyły do Akademii w Katowicach około godziny 10:00.

Miejsce szkolenia: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice

Na szkolenie Kursanci proszeni są o zabranie pędzla do żelu (koci język, rozmiar 6) oraz pędzelka z cienkim i długim włosiem, jako narzędzi użytku osobistego.

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij