Sklep

Express foto, czyli uwiecznienie stylizacji w 3 sekundy + zdobienia

Koszt 780 zł brutto

Najbliższy termin

Czas trwania 7h

Prowadzący Barbara Lesner

Zabieg dobiega końca, udało Ci się wyczarować cudną stylizację, jednak w Twojej głowie zaczyna się walka: czy zdążę zrobić zdjęcie? A może przed kolejnym zabiegiem lepiej będzie skorzystać z toalety lub przygotować herbatę? Przecież nie zdążę zrobić wszystkiego przed wizytą kolejnej klientki! A może znasz tę sytuację, w której widząc stylizację wykonaną na poprzednim zabiegu, żałujesz, że nie uwieczniłaś jej na zdjęciu? „Kurczę, a taka fajna była!”

A może zdarzyło Ci się kiedyś wykonać piękną stylizację, jednak uwiecznienie jej na zdjęciu okazało się być istną katorgą? Zbyt jaskrawy/ przekłamany obraz, którego tło w postaci pochłaniacza i serwety zabiegowej nie było zbyt atrakcyjne dla potencjalnego klienta – to estetyka, do której wielu z nas przywykło od lat. Wiedząc, że to właśnie wykonywane przez nas zdjęcia są gwarancją sukcesu w pozyskiwaniu klienta w social mediach, nie możemy pozwolić sobie na zamknięcie naszego portfolio w estetyce rodem z początków lat dwutysięcznych.

A co, jeśli powiem Ci, że wystarczy kilka sekund i nawet jeden rekwizyt, by wykonać atrakcyjną fotografię, dzięki czemu zdążysz także zadbać o siebie przed następną wizytą? Co powiesz zatem na szkolenie, podczas którego nauczę Cię, jak ekspresowo wykonywać zdjęcia stylizacji, by przyciągnęły one uwagę nowych klientów?

W trakcie szkolenia nauczę Cię jak:

 • nie popełniać najczęściej spotykanych grzeszków fotograficznych
 • operować aparatem i jego położeniem względem swojej dłoni, dłoni klientek, a także tipsów
 • dobrać prawidłowe oświetlenie oraz sprzęt do stanowiska fotograficznego
 • przygotować stanowisko fotograficzne – z uwzględnieniem ograniczonej przestrzeni w salonie
 • używać aplikacji do edytowania zdjęć oraz podstawowych narzędzi edytorskich w różnych modelach telefonu
 • przygotować stylizację, aby fotografia była idealna, linia światła uwydatniona, a wszędobylskie paproszki unicestwione
 • wykonywać zdjęcia w trakcie pracy oraz przedstawiać metamorfozy/ krok po kroku w atrakcyjny sposób
 • uzyskać głębię w zdjęciu, dzięki opanowaniu perspektywy
 • ujarzmić dłoń klientki oraz dobrać najlepszy układ dłoni do zdjęcia
 • budować spójną i integralną siatkę profilu Instagramowego
 • odróżnić zdjęcia salonowe od pokazowych
 • przełamać nudę w kompozycji korzystając z elementów otoczenia/ ubioru klientki
 • dobierać odpowiednie, niezaburzające kompozycji rekwizyty do zdjęć i gdzie ich szukać
 • dopasować tło do kolorystyki stylizacji/ odcienia skóry klientki
 • dobrać kolor stylizacji, aby był zgodny z fototypem oraz subtonem skóry

Ponadto, w szkoleniu przygotowałam dla Ciebie część poświęconą podstawowym zdobieniom salonowym, dzięki czemu dowiesz się jak w szybki sposób wykonać babyboomer/ cieniowanie, aplikować pyłki oraz folie transferowe, by w nienaruszonym stanie wytrwały do kolejnej wizyty.

Jeśli więc jesteś gotowa/y na rewolucję i uatrakcyjnienie Twojego portfolio, zapraszam Cię na moje szkolenie! Przygotuj koniecznie świeżą stylizację na swoich dłoniach i odwiedź Akademię, aby rozpocząć na nowo swoją fotograficzną przygodę, która sprawi Ci satysfakcję oraz przyciągnie nowych klientów 🙂

Szkolenie składa się z trzech części: teoretycznej, zdobniczej oraz praktycznej.

Kursantki powinny mieć wykonane świeże stylizacje, którym w części praktycznej będą wykonywać zdjęcia na sobie oraz w parach.

Na szkolenie kursantki powinny zaopatrzyć się w pędzelki do zdobień, zaciskarkę.
Mile widziane będzie zaopatrzenie się w biżuterię i akcesoria, które uatrakcyjnią wykonane fotografie (sweterek, jeansowa kurtka etc.)

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.