Sklep

One Stroke poziom 1,2

Koszt 710 zł brutto

Najbliższy termin 21 czerwca 2023

Czas trwania 6 godzin

Prowadzący Paulina Pastuszak

Malarstwo przy pomocy jednego pociągnięcia pędzla cieszy się od dłuższego czasu sporą popularnością. To szybka metoda pracy wymagająca jednak od stylistki pewnej dozy umiejętności.

Dlatego stopniowo będziemy zwiększać stopień trudności, ucząc się odpowiedniego ruchu ręki, proporcji i stopnia zanurzenia pędzla oraz doboru kolorów. Później na tipsach wykonamy wielokolorowe kwiaty w różnych konfiguracjach, motyle, liście lub wzory abstrakcyjne. Sugeruję jednak skupić się na kwiatach, które w tej technice wychodzą baśniowo i nieco abstrakcyjnie.

Szkolenie obejmuje następujące elementy:

  • omówienie niezbędnych pędzli i akcesoriów
  • wstępne tworzenie szkicu
  • demonstrację wzorów „krok po kroku”
  • naukę technik charakterystycznych dla danej metody pracy
  • wprowadzenie do teorii barw
  • omówienie sposobów zabezpieczenia wzorów

Kursanci proszeni są o zabranie na szkolenie pędzelka do one stroke (najlepiej skośny) i pędzelka z cienkim włosiem do detali.

UWAGA! Kursanci po odbytym szkoleniu otrzymają w prezencie WORKBOOK – ONE STROKE w wersji PDF 🙂

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.