Żel bez piłowania


Czas trwania 4-5h
Koszt 740 zł brutto
Żel bez piłowania

Szkolenie dla zaawansowanych. 

Aplikacja żelu bez piłowania powierzchni? Czy to brzmi jak marzenie? Fantazja? Wymysł totalnego optymisty? Być może.. ale w rzeczywistości taki zabieg wcale nie jest trudny. Powiem więcej. JEST ŁATWY. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że to nie jest szkolenie dla osób początkujących! Jeśli masz problemy z aplikacją masy, dopiero zaczynasz przygodę ze stylizacją, a kształty modelowanych przez Ciebie paznokci pozostawiają nieco do życzenia, zdecydowanie wybierz najpierw kurs bazowy z aplikacji żelu. W czasie tego szkolenia nie wracamy do podstaw – nie uczymy się manicure frezarkowego czy podkładania szablonów. Dlatego ten kurs jest krótszy niż zazwyczaj. I tańszy.

W czasie tego kursu nauczysz się:

– dobierać wielkość kulki do paznokcia
– wybierać sposób pracy względem konkretnej płytki
– aplikować żel pięknie i równo… ale absolutnie bez nieprofesjonalnego odwracania „ręki do góry nogami”
– korygować niedoskonałości po rewizji zewnętrznej
– dobierać odpowiednie produkty do tej techniki pracy
– odpowiednio manewrować ręką klientki

Praca na jednej dłoni modelki (paznokcie „gołe” – w czasie szkolenia nie ma czasu na ściąganie masy).

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij