Targi Beauty Forum 23-24.04.2022 – spotkajmy się w Nadarzynie PTAK WARSAW EXPO


30 marca 2022

Na ten moment czekaliśmy z utęsknieniem przez cały rok 💕

Po raz kolejny spotkamy się na Targach Beauty Forum 2022‼️
Już w weekend 23-24.04.2022 ‼️

Szykujemy dla Was stosy Leksykonów „Wyssane z palca®”, mnóstwo WorkBooków, ponad 1000 ekstra RABATÓW na kursy online i PODCASTY!

Oraz… NAGRODY NIESPODZIANKI ‼️… ale ciii 🤫

Oczywiście nie zapomnieliśmy też o części merytorycznej 🧐

📆W sobotę o 15:00 będziecie mogli posłuchać Pauliny Pastuszak podczas wykładu „Od pierwszej rozmowy do super teamu – Jak przejść przez proces rekrutacji i budowania zespołu i osiągnąć sukces”, podczas którego opowie jak zrekrutować super zespół, na co zwracać uwagę i jak zwiększyć efektywność pracowników.
Doświadczenie w tym temacie Paulina ma ogromne! A ponad to na codzień sama zarządza super team’em w Akademii PP 💪🏻

📆 A w niedzielę o 12:45 będziecie mogli posłuchać Pauliny podczas wystąpienia „Tracisz klientów? A które z tych 7 błędów popełniasz?”

Jesteście ciekawi jak taki zespół zbudować?
Pakujcie notatnik i długopis i wpadajcie na wykład Pauliny!

Miejsca na wykład są ograniczone, dlatego warto już teraz kupić bilet na: beauty-fairs.com.pl 

To zaledwie 44 zł/ 2 dni, a jaka dawka wiedzy❗️❓💵

A już teraz możemy zdradzić, że dla każdego uczestnika wykładu szykujemy GIFTPACKI, a w nich super RABATY na Podcasty i kursy Akademii Online, a także produkty w sklepie online i inne niespodzianki❤️

Podczas Targów Paulinę będziecie mogli spotkać także na stoisku marki Afinia, gdzie będzie podpisywała książki, i z uśmiechem pozowała do wspólnych fotek! 📸

Co więcej, na stoisku marki Afinia cały czas będzie czuwał nasz zespół Akademii PP 🙋🏻‍♀️

Dlatego jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania dotyczące szkoleń stacjonarnych w Katowicach i w Warszawie, Podcastów, Akademii Online, Produktów – to śmiało!!!
Nie krępujcie się zapytać💁🏻‍♀️ Będziemy tam dla Was 💕

Co za emocje ❤️‍🔥Oj będzie się działo‼️
Już nie możemy się doczekać‼️

Targi Beauty Forum 23-24.04.2022 – spotkajmy się w Nadarzynie PTAK WARSAW EXPO

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij