Targi Beauty Forum Polska


12 marca 2019

O jezu, jaka byłam zmęczona na samą myśl o całodziennych targach.

Targach praktycznie bezproduktywnych, bo umówmy się – sędziowanie do wybitnie wyczerpujących zadań nie należy. To zajęcie odpowiedzialne, nobilitujące i bardzo ciekawe ale żeby się człowiek namęczył.. to nam nie grozi.
A ja lubię się męczyć.

Nienawidzę nudy i stagnacji więc 8godzinny spacerniak po @beauty_forum_polska jawił mi się jako katorga.
A tu zaskoczenie!
Było fantastycznie bo okazało się, że w tym czasie można dokonać wielu wiekopomnych czynów.
Można:

_niefrasobliwie spytać nowego Dyrektora Sprzedaży „ale czy my się znamy?” Wróżę sobie świetlaną przyszłość w naszych relacjach!

_skorzystać z przywilejów i poprosić świetne specjalistki z Semilac Make Up o drobne przetapetowanie twarzy. Co za luksus, mówię Wam!

_dziesiąty rok z rzędu odwiedzić fantastycznego Pana Dariusza z magazynu Najwspanialsze – by dokonać rytualnego przepływu pozytywnej energii?

_postać przy stoisku Aba Group i pozastanawiać się, czy skoro zaprojektowałam dla nich pilnik to czy załapię się na ten bosko pachnący popcorn..

_zrobić sobie kilkadziesiąt fotek z hmm.. jakby nazwać te ekstra dziewczyny? Słowo „fanki” brzmi jak zgrzyt paznokci po tablicy. Więc może raczej: z dziewczynami które cenią moją pracę! Z nimi można sobie zrobić kilkadziesiąt fot, po to by wspólnymi siłami wybrać jedną. Tę która wygląda przyzwoicie. PS. budki do selfie przy naszym stoisku wymiatają!

_dokonać trudnej i nie zawsze miarodajnej oceny prac zawodników startujących dziś w Mistrzostwach. Brawo JURY!

_Można – i trzeba! – mega ucieszyć się z sukcesu kursantki, która w swoim debiucie zajęła 3 miejsce. BRAWO KATIA!!!!

_pogawędzić z Panią Kamilą która nieodłącznie kojarzy mi się z tą imprezą. To osoba z którą współpracuję od ponad 9 lat i której ogromnie dziękuję za zaufanie!

_Można wycałować byłe kursantki i instruktorki które rozpierzchły się po świecie (czyt. po innych firmach) ale nadal jesteśmy w bardzo fajnych relacjach i życzę im z całego serca jak najlepiej.

Czyli podsumowując..mega pozytywny dzień.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij