Sklep
12.03.2019

Targi Beauty Forum Polska

O jezu, jaka byłam zmęczona na samą myśl o całodziennych targach.

Targach praktycznie bezproduktywnych, bo umówmy się – sędziowanie do wybitnie wyczerpujących zadań nie należy. To zajęcie odpowiedzialne, nobilitujące i bardzo ciekawe ale żeby się człowiek namęczył.. to nam nie grozi.
A ja lubię się męczyć.

Nienawidzę nudy i stagnacji więc 8godzinny spacerniak po @beauty_forum_polska jawił mi się jako katorga.
A tu zaskoczenie!
Było fantastycznie bo okazało się, że w tym czasie można dokonać wielu wiekopomnych czynów.
Można:

_niefrasobliwie spytać nowego Dyrektora Sprzedaży „ale czy my się znamy?” Wróżę sobie świetlaną przyszłość w naszych relacjach!

_skorzystać z przywilejów i poprosić świetne specjalistki z Semilac Make Up o drobne przetapetowanie twarzy. Co za luksus, mówię Wam!

_dziesiąty rok z rzędu odwiedzić fantastycznego Pana Dariusza z magazynu Najwspanialsze – by dokonać rytualnego przepływu pozytywnej energii?

_postać przy stoisku Aba Group i pozastanawiać się, czy skoro zaprojektowałam dla nich pilnik to czy załapię się na ten bosko pachnący popcorn..

_zrobić sobie kilkadziesiąt fotek z hmm.. jakby nazwać te ekstra dziewczyny? Słowo „fanki” brzmi jak zgrzyt paznokci po tablicy. Więc może raczej: z dziewczynami które cenią moją pracę! Z nimi można sobie zrobić kilkadziesiąt fot, po to by wspólnymi siłami wybrać jedną. Tę która wygląda przyzwoicie. PS. budki do selfie przy naszym stoisku wymiatają!

_dokonać trudnej i nie zawsze miarodajnej oceny prac zawodników startujących dziś w Mistrzostwach. Brawo JURY!

_Można – i trzeba! – mega ucieszyć się z sukcesu kursantki, która w swoim debiucie zajęła 3 miejsce. BRAWO KATIA!!!!

_pogawędzić z Panią Kamilą która nieodłącznie kojarzy mi się z tą imprezą. To osoba z którą współpracuję od ponad 9 lat i której ogromnie dziękuję za zaufanie!

_Można wycałować byłe kursantki i instruktorki które rozpierzchły się po świecie (czyt. po innych firmach) ale nadal jesteśmy w bardzo fajnych relacjach i życzę im z całego serca jak najlepiej.

Czyli podsumowując..mega pozytywny dzień.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.