Sklep
28.03.2023

,,Tylko spokojnie”! #3 Podcast Pauliny Pastuszak dla BEAUTY FORUM!

Właśnie ukazał się trzeci podcast Pauliny nagrany dla Beauty Forum!

Przychodzi baba do salonu… a jak wiadomo my baby bywamy różne. Baba kumpelka, baba gaduła, baba uprzejma i ta uprzejma inaczej, baba chaos, baba optymistka i baba co lewą nogą wstała. A i każdy salon może się poszczycić własnym, niepowtarzalnym zestawem bab. Ten podcast to zbiór inspirujących, zabawnych, nieco mniej zabawnych a czasem i trudnych historii, które swoim zachowaniem napisały baby salonowe. Nie pozostawimy Was bez puenty, czyli podpowiedzi, jak poradzić sobie, tudzież wybrnąć z nieoczekiwanych czy niestandardowych sytuacji.

Kolekcja bab salonowych to zestaw różnych osobowości, doświadczeń i temperamentów, jednak jak świat długi i szeroki my baby jesteśmy całkiem do siebie podobne. Jak poradzić sobie w konfliktowych sytuacjach? Na pewno pomoże spokój i… no właśnie co jeszcze?

Posłuchaj TUTAJ

,,Tylko spokojnie”! #3 Podcast Pauliny Pastuszak dla BEAUTY FORUM!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.