Warsztaty w Danii!


19 sierpnia 2019

Długo zastanawiałam się jak opisać 3 dni szkoleń w Danii. I podam Wam przykład. Zobaczcie zdjęcie drugie.
Bez nazwisk. Zachowajmy anonimowość bohaterek.
Kursantka numer 1 przyniosła na stolik pełną miskę duńskich żelków. Pysznych! Kursantka numer 2 komentuje: „I po co to tu postawiłaś? Teraz będzie cały czas tu stała i patrzyła co robię”.
To o mnie.

Warsztaty w Danii!

 

A zatem.. uwielbiam ten dystans do siebie i fant

astyczne poczucie humoru. Dziewczyny jesteście extra!!  Było sporo braków, dużo bezsensownych nawyków, także nieco strachu.. Ale jestem przekonana, że dacie sobie świetnie radę! Trzymam za Was mocno kciuki i dziękuję za świetnie spędzony czas!

Dodatkowo dziękuję Pati za organizację i Ani za udostępnienie salonu.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij