Sklep
8.06.2020

Szkolenia stacjonarne w dobie COVID-19

W celu ochrony zdrowia naszych Kursantek, Modelek oraz pracowników wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

 1. Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu powinna zdezynfekować dłonie oraz wypełnić „Ankietę o stanie zdrowia”. ANKIETAcovid19
 2. Szkolenia odbywają się w grupach maksymalnie 6 osobowych (+6 modelek), a stanowiska szkoleniowe oddzielone są od siebie osłonami ochronnymi z Plexi.
 3. Co trzy godziny osoby uczestniczące w szkoleniu proszone są o opuszczenie sali szkoleniowej w celu jej przewietrzenia.
 4. Kącik kawowy jest zamknięty – nie ma możliwości przygotowania kawy lub herbaty w trakcie szkolenia.
  Kursantki oraz modelki otrzymują zamknięte „Pakiety przekąsek” oraz wodę w zamkniętej butelce. „Pakiet przekąsek” zawiera: batonik Lion, mus owocowy, ciastka zbożowe, Sandwich Wasa.
 5. Prosimy o przyniesienie swoich fartuchów kosmetycznych – dla osób, które nie będą ich miały mamy przygotowane fartuchy jednorazowe.
 6. Kursantka oraz Modelka, w trakcie szkolenia powinna mieć założoną maseczkę lub przyłbicę.
 7. Prosimy o odpowiedzialne wybieranie modelek, najlepiej aby były to osoby z najbliższego otoczenia, o których stanie zdrowia Kursantki posiadają wiarygodne informacje.
  Sugerujemy przyniesienie własnych, ulubionych i sprawdzonych środków ochrony osobistej w celu zapewnienia sobie najwyższego komfortu. W przypadku ich braku będzie można skorzystać z przygotowanych przez nas akcesoriów jednorazowych.
 8. Z uwagi na brak możliwości korzystania z poczekalni prosimy aby modelki przybyły na miejsce szkolenia godzinę po rozpoczęciu kursu, tj. około godziny 10:00.
 9. Na terenie Akademii obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych. Zdjęcia wykonanych stylizacji robione będą przeznaczonym do tego telefonem, tylko przez osobę prowadzącą szkolenie.

ANKIETAcovid19

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.