Wizyta w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii prowadzi prace nad opisaniem kwalifikacji zawodowych stylisty paznokci i wypracowaniem zasad certyfikacyjnych (czyli po prostu egzaminu).

Czuję się bardzo doceniona, że zaproszono mnie do roli niezależnego konsultanta (jako JEDYNĄ osobę fizyczną – reszta to kilka wiodących, dużych marek) a szereg uwag które zgłosiłam kilka miesięcy temu, już zostało uwzględnionych w opracowywanym projekcie. To rzeczywista praca W IMIENIU i DLA BRANŻY.

Gdy jesienią Ministerstwo nawiązało ze mną kontakt byłam naprawdę zdumiona. Jak do mnie trafili? Nie mam pojęcia! Pewnie ich „omamiłam” i nie zważając na fakt, ”że tylko coś tam piszę” z litości zaprosili mnie do współpracy.

Przy okazji dziękuję przedstawicielom konkurencyjnych marek za owocny, pracowity i bardzo miły dzień. Zaskakujące, że można siąść przy jednym stole i prowadzić merytoryczne dyskusje bez obrzucania się błotem, nie?

A wręcz przeciwnie! Skoro Darek M. przedstawia siedzącą obok siebie instruktorkę jako „Paulinę Pastuszak, instruktora Indigo” to ja nie mogę nie czuć dumy!
Wprawdzie od razu z uśmiechem na ustach podziękowałam za ten zaszczyt ale fejm pozostaje!
Nie ma co ukrywać, że rozpalam do czerrrrwoności przedstawicieli innych marek.

Pozdrawiam wszystkich super serdecznie!

Podziel się