Sklep
29.01.2018

Wizyta w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii prowadzi prace nad opisaniem kwalifikacji zawodowych stylisty paznokci i wypracowaniem zasad certyfikacyjnych (czyli po prostu egzaminu).

Wizyta w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Czuję się bardzo doceniona, że zaproszono mnie do roli niezależnego konsultanta (jako JEDYNĄ osobę fizyczną – reszta to kilka wiodących, dużych marek) a szereg uwag które zgłosiłam kilka miesięcy temu, już zostało uwzględnionych w opracowywanym projekcie. To rzeczywista praca W IMIENIU i DLA BRANŻY.

Gdy jesienią Ministerstwo nawiązało ze mną kontakt byłam naprawdę zdumiona. Jak do mnie trafili? Nie mam pojęcia! Pewnie ich „omamiłam” i nie zważając na fakt, ”że tylko coś tam piszę” z litości zaprosili mnie do współpracy.

Przy okazji dziękuję przedstawicielom konkurencyjnych marek za owocny, pracowity i bardzo miły dzień. Zaskakujące, że można siąść przy jednym stole i prowadzić merytoryczne dyskusje bez obrzucania się błotem, nie?

A wręcz przeciwnie! Skoro Darek M. przedstawia siedzącą obok siebie instruktorkę jako „Paulinę Pastuszak, instruktora Indigo” to ja nie mogę nie czuć dumy!
Wprawdzie od razu z uśmiechem na ustach podziękowałam za ten zaszczyt ale fejm pozostaje!
Nie ma co ukrywać, że rozpalam do czerrrrwoności przedstawicieli innych marek.

Pozdrawiam wszystkich super serdecznie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.