Wizyta w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii


29 stycznia 2018

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii prowadzi prace nad opisaniem kwalifikacji zawodowych stylisty paznokci i wypracowaniem zasad certyfikacyjnych (czyli po prostu egzaminu).

Wizyta w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Czuję się bardzo doceniona, że zaproszono mnie do roli niezależnego konsultanta (jako JEDYNĄ osobę fizyczną – reszta to kilka wiodących, dużych marek) a szereg uwag które zgłosiłam kilka miesięcy temu, już zostało uwzględnionych w opracowywanym projekcie. To rzeczywista praca W IMIENIU i DLA BRANŻY.

Gdy jesienią Ministerstwo nawiązało ze mną kontakt byłam naprawdę zdumiona. Jak do mnie trafili? Nie mam pojęcia! Pewnie ich „omamiłam” i nie zważając na fakt, ”że tylko coś tam piszę” z litości zaprosili mnie do współpracy.

Przy okazji dziękuję przedstawicielom konkurencyjnych marek za owocny, pracowity i bardzo miły dzień. Zaskakujące, że można siąść przy jednym stole i prowadzić merytoryczne dyskusje bez obrzucania się błotem, nie?

A wręcz przeciwnie! Skoro Darek M. przedstawia siedzącą obok siebie instruktorkę jako „Paulinę Pastuszak, instruktora Indigo” to ja nie mogę nie czuć dumy!
Wprawdzie od razu z uśmiechem na ustach podziękowałam za ten zaszczyt ale fejm pozostaje!
Nie ma co ukrywać, że rozpalam do czerrrrwoności przedstawicieli innych marek.

Pozdrawiam wszystkich super serdecznie!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij