Workbook One Stroke


7 kwietnia 2020

Rzadko zdarza się, że jestem zadowolona ze swojej pracy.
A tym razem.. wpadłam w samozachwyt.
Sorry.
Nic na to nie poradzę.
Mam pełną świadomość, że takie oświadczenie w naszej branży to istne samobójstwo. Ale podejmę ryzyko. ?

Workbook poświęcony technice ONE STROKE jest rewelacyjny! ?

Autentycznie świetny.
Obejmuje 24 wzory zaprezentowane „krok po kroku”, uszeregowane według narastającego stopnia trudności. Dzięki temu macie możliwość poćwiczyć od podstaw, aż po rzeczywiście skomplikowane kwiaty.

Do tego cena – adekwatna do pandemii.
Rzeczywiście atrakcyjna.
POLECAM ?

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij