Workbook Ornamenty


9 maja 2020

Kolejny Workbook jest już w sprzedaży. Ty razem przygotowałam dla Was 12 stron teoretycznego wprowadzenia oraz 12 stron z designami poświęconych ornamentom.

Czym są ornamenty?

To szalenie rozpowszechnione, niesłychanie uniwersalne, wręcz kultowe zdobienie. Niby proste.. a jednak sprawiające nieco trudności. Dlatego właśnie powstał ten workbook! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stylistów przygotowałam 35 wzorów zademonstrowanych „krok po kroku”!

Ponieważ te zdobienia występują w różnych wariantach, możecie zobaczyć moje wariacje w czterech stylach: Arabeska, Rokoko, Barok, Tattoo. Dla każdego coś miłego ?.

Karty do ćwiczeń możecie wydrukować i zalaminować lub schować do standardowych, biurowych koszulek.
Malowanie warto ćwiczyć używając farbek akrylowych lub paintżeli.
Powodzenia! ?

Premiera odbyła się o północy i…. tylko w ten weekend premiery możecie kupić workbook ze zniżką -10%. ????

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij