Wszystko, co branża Beauty chciała wiedzieć o marketingu – teraz ma okazję zapytać


28 czerwca 2022

Co robicie we wtorek, 28 czerwca o 19:00? Bo Paweł Tkaczyk i ja będziemy wtedy rozmawiali na live o marketingu w branży Beauty.

Pogadamy o tym, jak się wyróżnić na rynku, nie dać się konkurencji, jak planować biznes i jak nie konkurować ceną. Paweł pewnie ma jeszcze inne pytania w zanadrzu.

Ty też możesz dorzucić własne pytanie w komentarzu!

A jeśli znasz kogoś w branży beauty, komu przyda się ta wiedza (za darmo, gratis i całkowicie bez płacenia!) – udostępnij ten wpis.

Do zobaczenia na live!

Wszystko, co branża Beauty chciała wiedzieć o marketingu - teraz ma okazję zapytać

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij