Sklep
30.03.2023

Wykład Pauliny w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!

Wykład Pauliny w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!Uwaga, uwagaWykład Pauliny w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!
Wykład Pauliny w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!Zapraszamy na wyjątkowy wykład Pauliny Pastuszak dnia 13.04, o godzinie 17:00 w Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!

Tematem spotkania będą „Best Practices w pracy kosmetologa”, czyli poruszone zostaną kwestie błędów technicznych w pracy stylisty paznokci, i jak ich unikać oraz social media i marka osobista w branży beauty!
W kolejnych postach rozwiniemy szerzej każdy z poruszanych wątków!

Liczba miejsc ograniczona, zapisy na BEZPŁATNY wykład przez link:
Wykład Pauliny w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!Link do zapisów: https://forms.office.com/e/A94Ta6jac1
Wykład Pauliny w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.