Wysyłka do Wielkiej Brytanii – wprowadzone zmiany i nowe informacje!


21 stycznia 2021

Możliwość nadania paczek do Wielkiej Brytanii została zablokowana do 25.01.2021 (termin też może zostać przedłużony).

Decyzja została podtrzymana w związku z dalszymi opóźnieniami w odprawach celnych przesyłek po stronie brytyjskiej. Jednak możliwe jest już nadawanie paczek adresowanych do Irlandii Północnej.

Zamówienia złożone i opłacone zostaną wysłane w jak najszybszym możliwym terminie. O zdjęciu blokady i wznowieniu przyjmowania przesyłek będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy za wyrozumiałość w tej szczególnie trudnej sytuacji. ❤️

Komunikat GLS w sprawie wysyłki do Wielkiej Brytanii:

Komunikat GLS

Aktualizacja z dn. 25.01.2021r. Możliwość wysyłki do WB została odblokowana.

Aktualizacja z dn. 26.01.2021r.: Mimo zapewnień z firmy GLS o odblokowaniu wysyłki do Wielkiej Brytanii, możliwość nadawania paczek pozostaje wciąż zablokowana. Przygotowywane są niezbędne dokumenty do wysyłki paczek.
Aktualizacja z dn. 29.01.2021r.: W związku z utrzymującą się blokadą możliwości nadawania paczek do Wielkiej Brytanii za pośrednictwem firmy GLS informujemy, że z każdym Klientem oczekującym na paczkę skontaktujemy się indywidualnie 01.-04.02.2021r.   i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Dziękujemy za wyrozumiałość, niestety nie wszystko jest od nas zależne. Dokładamy wszelkich starań aby paczki trafiły do Państwa BEZPIECZNIE w możliwie jak najszybszym terminie.

 

Wysyłka do Wielkiej Brytanii – wprowadzone zmiany i nowe informacje!

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij