Sklep
21.01.2021

Wysyłka do Wielkiej Brytanii – wprowadzone zmiany i nowe informacje!

Możliwość nadania paczek do Wielkiej Brytanii została zablokowana do 25.01.2021 (termin też może zostać przedłużony).

Decyzja została podtrzymana w związku z dalszymi opóźnieniami w odprawach celnych przesyłek po stronie brytyjskiej. Jednak możliwe jest już nadawanie paczek adresowanych do Irlandii Północnej.

Zamówienia złożone i opłacone zostaną wysłane w jak najszybszym możliwym terminie. O zdjęciu blokady i wznowieniu przyjmowania przesyłek będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy za wyrozumiałość w tej szczególnie trudnej sytuacji. ❤️

Komunikat GLS w sprawie wysyłki do Wielkiej Brytanii:

Komunikat GLS

Aktualizacja z dn. 25.01.2021r. Możliwość wysyłki do WB została odblokowana.

Aktualizacja z dn. 26.01.2021r.: Mimo zapewnień z firmy GLS o odblokowaniu wysyłki do Wielkiej Brytanii, możliwość nadawania paczek pozostaje wciąż zablokowana. Przygotowywane są niezbędne dokumenty do wysyłki paczek.
Aktualizacja z dn. 29.01.2021r.: W związku z utrzymującą się blokadą możliwości nadawania paczek do Wielkiej Brytanii za pośrednictwem firmy GLS informujemy, że z każdym Klientem oczekującym na paczkę skontaktujemy się indywidualnie 01.-04.02.2021r.   i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Dziękujemy za wyrozumiałość, niestety nie wszystko jest od nas zależne. Dokładamy wszelkich starań aby paczki trafiły do Państwa BEZPIECZNIE w możliwie jak najszybszym terminie.

 

Wysyłka do Wielkiej Brytanii – wprowadzone zmiany i nowe informacje!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.