Wywiad dla Faktów TVN


23 stycznia 2019

Wywiad dla Faktów TVNNi z tego, ni z owego nawiedziła mnie dziś przemiła ekipa TVN.
Baaa, żeby tylko mnie!
Przemaglowali moje kursantki, klientki.. mało brakowało by Sztefa zabrała głos w sprawie szkodliwości procesu polimeryzacji.

Zerknijcie proszę na ten materiał – choć tak naprawdę niewiele z niego wynika.
Nie da się w pełni opisać tego zagadnienia w tak krótkim czasie
Nasuwa mi się jednak kilka luźnych wniosków:

1. Zostałam nazwana „kosmetyczką”. Cóż, raz na 3 dni zdarzy mi się nałożyć krem do twarzy wyjęty z kosmetyczki. Jak widać to wystarczy by nosić to zaszczytne miano . Ale cóż, krzykacze z „nie zgadzam się” niech sobie dalej próbują torpedować ministerialny projekt Nesperty. Świetnie na tym wyjdziecie.
2. Porównywanie do lamp solaryjnych świadczy o delikatnym niezrozumieniu lub uproszczeniu tematu.
3. Chyba muszę nagrać o tym jakiś odcinek Semilac Expert bo ilość pytań na Insta i tutaj na priv mocno mnie przytłoczyła.
4. Semilac zaraz przestanie odbierać ode mnie telefony, bo nie ma dnia bym nie torpedowała siedziby głównej moimi pomysłami, ideami, projektami i pilnymi przedsięwzięciami.
5. Nagromadzenie słów „być może, przypuszcza się, istnieje prawdopodobieństwo” w jednym materiale właściwie zamyka temat. Chyba, że pojawią się jakieś nowe wyniki badań. Bo te „teksańskie” już nawet szkoda torpedować. Uległy autokompromitacji.
6. Oprawki Dior, bo sporo pań pyta..

link do materiału: https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lakier-hybrydowy-utwardzany-lampa-uv-moze-wywolac-raka,881875.html

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij