Wywiad w nowym magazynie Nails Trendy


5 marca 2018

Nie lada gratka dla miłośników stylizacji paznokci!
Dziś na targach Beauty Forum miała miejsce premiera nowego magazynu: NAILS TRENDY.
Zgadniecie jakiemu zagadnieniu będzie poświęcony?

To pięknie wydawnictwo dopieszczone w każdym szczególe.
Duże wrażenie robi szata graficzna i przepiękne zdjęcia.. ale zawartość merytoryczna wcale nie pozostaje w tyle! Fantastycznie, że obok „Paznokci” i „Akademii Paznokcia” pojawiło się nowe, godne uwagi pismo dla stylistów paznokci.

Tym bardziej czuję się szalenie wyróżniona, że w pierwszym numerze poproszono mnie o udzielenie wywiadu. Ogromnie dziękuję Redakcji za ten – co tu ukrywać – ogromny zaszczyt!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij