XVII Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp


23 stycznia 2019

XVII Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i StópW miniony weekend miałam wielką przyjemność prowadzić wykład w trakcie XVII Międzynarodowego Kongresu Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp.

Tematem wystąpienia było zastosowanie frezów w zabiegach stylizacji paznokci. Wiem doskonale, że moje techniki pracy bardzo różnią się od tych dominujących na rynku.. ale 10 lat zgłębiania tematu urządzenia rotacyjnego daje mi pełne prawo twierdzić, że te modele są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.  Prelekcja była dość krótka – 75 minutowa – więc nie było szans by wyczerpująco opisać ten temat.. ale z licznych wiadomości które otrzymałam „PO”, wiem że jesteście zainspirowani.
Bardzo dziękuję!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij