Sklep
23.01.2019

XVII Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp

XVII Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i StópW miniony weekend miałam wielką przyjemność prowadzić wykład w trakcie XVII Międzynarodowego Kongresu Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp.

Tematem wystąpienia było zastosowanie frezów w zabiegach stylizacji paznokci. Wiem doskonale, że moje techniki pracy bardzo różnią się od tych dominujących na rynku.. ale 10 lat zgłębiania tematu urządzenia rotacyjnego daje mi pełne prawo twierdzić, że te modele są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.  Prelekcja była dość krótka – 75 minutowa – więc nie było szans by wyczerpująco opisać ten temat.. ale z licznych wiadomości które otrzymałam „PO”, wiem że jesteście zainspirowani.
Bardzo dziękuję!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.