Zakończenie współpracy z marką SEMILAC


1 maja 2020

Kochani, uprzejmie informuję, że właśnie kończy się moja współpraca z marką Semilac.
Dziękuję firmie za spędzone wspólnie dwa lata; cieszę się, że mogłam poddać kilka ciekawych pomysłów (jak program TV, nowe szkolenia, kilka dodatkowych produktów, edukacja w sprawie uczuleń i poparzeń chemicznych). Życzę powodzenia w dalszych działaniach. ?

Całkowicie prywatnie dodam jeszcze, że tematem tym jestem już znużona.. dlatego pozwólcie, że w ogóle nie będę się nim ekscytować. ?

Zaniepokojonych uspokajam, że nic w mojej działalności się nie zmienia. Wszystko zostaje tak jak było. Od dekady! Tylko dyplomy za szkolenia stacjonarne będziecie dostawać inne. Przecudne ☺️ Ale to drobiazg!
Póki co pracuję nad 2 tomem Leksykonu, audiobookiem, kolejnymi lekcjami Akademii Online i nowymi workbookami. Lada dzień dostaniecie zaproszenie na KURS INSTRUKTORSKI. Odgruzowuję też kalendarz planując poprzesuwane kursy w Kanadzie, USA, Holandii, UK, Irlandii i Brazylii.. ?

A co jest cudowne w obecnej sytuacji?
Że nie mam żadnego ciśnienia. Nigdzie mi się nie spieszy. Nic się nie pali. Otrzymałam sporo ekstremalnie ciekawych propozycji.. ?
Ale mam czas, by na spokojnie je przemyśleć.

Miłej majówki dla wszystkich! ?

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij