Sklep
1.05.2020

Zakończenie współpracy z marką SEMILAC

Kochani, uprzejmie informuję, że właśnie kończy się moja współpraca z marką Semilac.
Dziękuję firmie za spędzone wspólnie dwa lata; cieszę się, że mogłam poddać kilka ciekawych pomysłów (jak program TV, nowe szkolenia, kilka dodatkowych produktów, edukacja w sprawie uczuleń i poparzeń chemicznych). Życzę powodzenia w dalszych działaniach. ?

Całkowicie prywatnie dodam jeszcze, że tematem tym jestem już znużona.. dlatego pozwólcie, że w ogóle nie będę się nim ekscytować. ?

Zaniepokojonych uspokajam, że nic w mojej działalności się nie zmienia. Wszystko zostaje tak jak było. Od dekady! Tylko dyplomy za szkolenia stacjonarne będziecie dostawać inne. Przecudne ☺️ Ale to drobiazg!
Póki co pracuję nad 2 tomem Leksykonu, audiobookiem, kolejnymi lekcjami Akademii Online i nowymi workbookami. Lada dzień dostaniecie zaproszenie na KURS INSTRUKTORSKI. Odgruzowuję też kalendarz planując poprzesuwane kursy w Kanadzie, USA, Holandii, UK, Irlandii i Brazylii.. ?

A co jest cudowne w obecnej sytuacji?
Że nie mam żadnego ciśnienia. Nigdzie mi się nie spieszy. Nic się nie pali. Otrzymałam sporo ekstremalnie ciekawych propozycji.. ?
Ale mam czas, by na spokojnie je przemyśleć.

Miłej majówki dla wszystkich! ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.