ZESTAWY FREZÓW IQ Nails by Paulina Pastuszak


15 października 2020

Moją wieloletnią miłość do FREZÓW pokazałam m.in. tworząc autorską technikę manicure całkowicie bezcążkowego i bez użycia nożyczek, czyli DEEP GEL MANICURE. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Owoc współpracy z niezwykłą firmą IQ Nails – trzy, autorskie, innowacyjne ZESTAWY FREZÓW IQ Nails by Paulina Pastuszak!
?

Tworząc zestawy trzeba było zadbać o każdy szczegół, a pośród nowych zestawów, znajdziecie innowacyjny frez, mojego projektu, stworzony wspólnie ze sztabem ekspertów IQ Nails. Innowacyjny kształt frezu został poddany procedurze patentowej, a jego bezpieczna kopułka z pewnością uprzyjemni Wam proces frezowania.

Zestawy wyraźnie różnią się przeznaczeniem. Pozwólcie, że przedstawię Wam trzy niesamowite zestawy:

? ZESTAW MAGIC
Znajdziecie w nim frezy z węglika spiekanego, które nie mają litości dla nabłonka, zrogowaceń i niedoskonałości przy fałdzie proksymalnym, a jednocześnie generują znacznie mniej pyłu niż frezy diamentowe. Dzięki temu praca przy użyciu tego zestawu będzie przebiegać szybko i sprawnie.

☁️ ZESTAW SENSITIVE
Skórki niektórych Twoich klientek są bardzo cienkie, elastyczne, poszarpane, pozadzierane? Taka sytuacja wymaga użycia frezów, które pozwolą pracować bez zwiększania ryzyka przerwania ciągłości tkanki. Frezy zawarte w tym zestawie z niezwykłą pieczołowitością zadbają o idealny manicure delikatnych dłoni.

? ZESTAW DO DEEP GEL MANICURE (MANICURE BEZCĄŻKOWEGO)
Należysz do zagorzałych przeciwników cążek, a i nożyczki do skórek kompletnie do Ciebie nie przemawiają? Ten zestaw znakomicie zaspokoi Twoją potrzebę nieco głębszej ingerencji w rejon wału okołopaznokciowego przy użyciu frezarki. Szybko, sprawnie i bezinwazyjnie pozbędziesz się niedoskonałości – bez konieczności sięgania po narzędzia tnące. Ten zestaw polecamy osobom zaawansowanym.

? Wszystkie 3 zestawy znajdziecie na mojej stronie www.paulinapastuszak.pl/sklep.

? Kupując pozostałe produkty w sklepie www.iqnails.pl z hasłem: Paulina2020 otrzymacie rabat 10%.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij